Politikai okok motiválták ebben Bondarenkót.
Artem Bondarenko
Nem igazán akartam az Arsenalt, mert mindenki tudja, milyen formában van most az angol csapat. Hihetetlenül nehéz lenne velük játszani. Szóval az Arsenal azon kevés csapatok egyike, akiket igazán nem akartam. A Feyenoord egy jó klub, egy csúcscsapat, amely szintén fantasztikus formában van. A holland bajnokságban sorozatban nyernek, és elsőként jutottak tovább az Európa Liga csoportjukból. Ebben a szakaszban már nincsenek könnyű ellenfelek. Az intuícióm nem sugalt semmit, de talán a Ferencvárost akartam. Nagyon érdekes lenne velük játszani. Magyarország és egy orosz edző, szóval érdekes lenne.





