Az idegenbeli iksz után Janurik Kinga és Elek Gábor értékelt.

Női kézilabda, NBI, 14. forduló
Mosonmagyaróvári KCSE 22–22 (15–13) Ferencváros
Gólok: Klujber 4, Malestein 4, Bölk 3, Zácsik 3, Kisfaludy 2, Lekic 2, Hársfalvi 1, Kukely 1, Márton 1, Papp 1

Beszámoló: Fradi.hu
Teljes mérkőzés: MédiaKlikk

Janurik Kinga és Elek Gábor sajtótájékoztatója:

Elek Gábor

Gratulálok a Mosonmagyaróvárnak, el kell ismernünk, hogy közelebb álltak a győzelemhez, ezért örülhetünk ennek ez egy pontnak. A szurkolók miatt viszont szégyellem magam, ők sokkal kevesebb hibát, jobb teljesítményt, játékot érdemeltek volna. Nyilvánvaló, hogy fáradtak vagyunk, vannak hiányzóink ebben a nehéz menetelésben, de ez már a sokadik figyelmeztetés, hogy jobban kell koncentrálnunk ezeken a szerdai bajnoki találkozókon. Nem vagyunk olyan állapotban, hogy csak kimegyünk és előbb-utóbb megnyerjük ezeket a találkozókat.

MKCSE