A Rudas Ferenc által a Fradiért sokat tevő szurkolók részére alapított rend tagjai megtartották második találkozójukat.

Az FTC örökös bajnoka, a 2016 februárjában elhunyt Rudas Ferenc által 2015-ben alapított Rudas Rend december 2-án, pénteken megtartotta második 2022-es találkozóját. Ezt megelőzően idén nyáron, a Gundel étteremben találkoztak a Rend tagjai, akkor rendhagyó összejövetelnek lehettünk szemtanúi, hiszen a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművészt, Eperjes Károlyt érte a megtiszteltetés, hogy a különleges rend legújabb tagjává avatták.

A nyári összejövetel után ezúttal is egyedülálló pillanatokat élhetett át az alapító szándéka szerint mindig 23 fős társaság, hiszen ezúttal klubunk múzeumának vezetője, Tobak Csaba kísérte körbe a rend tagjait a nemrég megújult Fradi Múzeumban. A múzeumtúra után a csoport a Népligetbe látogatott, ahol egy közös vacsora közben kötetlenül beszélgettek a klubunkat érintő aktuális ügyekről.

(fradi.hu alapján)