Momo kisárgázta magát – így állunk a lapokkal. Besic harmadik sárgája miatt, amit már a hosszabbításban kapott, nem léphet pályára Trabzonban. Rajta kívül Botka, Dibusz és Laidouni sárgult be tegnap. Jelenleg három játékosunk van veszélyben, Dibusz, Traoré és Botka áll két-két sárgával. Hajnal Tamás a Fradi-podcast adásában elmondta, hogy ezzel is kalkulálnak majd a jövő csütörtöki felállás kiötlésekor Csercseszovék. A sárgákat továbbvisszük tavaszra, ahogy az esetleges eltiltásokat is – mint ismert, minden páratlanadik számú sárga lap után jár egymeccses eltiltás, kivéve természetesen az elsőt. Mats Knoester pedig visszatérhet a csapatba, miután letöltötte „büntetését”.
2022. okt 29., szombat, 15.00
Besic kihagyja a törökországi meccset
Szerző: ulloi129, Kategória: Hírek
Címkék: eltiltás, Európa Liga, labdarúgás
89 hozzászólás
Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat (Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi!





