Az iváncsai játékosokat kérdezték a csütörtöki Európa Liga meccsről.

Vallejos Dominique

A csapatkapitányunk Baki Imre elnök úrnál dolgozik, ő írta be a közösségi médiában lévő csoportunkba, hogy meghívott minket a Fradi. A hír óta még nem találkoztunk a csapattal. A televízióban eddig is néztem a Ferencváros meccseit, de személyesen még nem voltam ott egyetlen nemzetközi kupatalálkozóján sem. A jegyünk szólhatott volna bárhová, akkor is boldog lettem volna, ám így, hogy a VIP-szektorban leszünk, alighanem örök élmény vár ránk.

Kercsó Bence

Én voltam már egyszer a VIP-ben a Fradi-pályán, évekkel ezelőtt egy Debrecen elleni meccsen. Nekem tehát nem, de a többieknek újdonság lesz ez az élmény, a körítés és az a hangulat, ami egy ilyen meccset körülvesz. Remélem, a srácokkal kiszurkoljuk majd a győzelmet és a továbbjutást. Várhatóan ez lesz a legnehezebb mérkőzés a Fradinak hazai pályán az EL-ben, s titkon már a döntetlennel is elégedett lennék. Az biztos, én leszek az egyik leglelkesebb és leghangosabb drukker a VIP-szektorban.

NSO, Sportal