A Steaua elleni Európa Liga selejtezős meccsen Ónodi-Jánoskúti Máté sérülést szenvedett el – mielőbbi teljes felépülést!
Sajnos komoly veszteséget szenvedett férfi kézilabdacsapatunk Bukarestben: a kinti Európa-liga találkozó – amelyen 33-31-re nyert a Steuau Bucuresti – 21. percében Ónodi-Jánoskúti Mátét sportpályára nem illő, brutális mozdulattal ütötte le Burlacu.
A felnőttválogatottba frissen meghívott jobbátlövőnket még a meccs estéjén kórházba kellett szállítani, amikor kiderült, az óriási pofon következtében eltört az orra. A játékosra így nem számíthat Pásztor István vezetőedző sem a szombati, Szeged elleni bajnokin, sem pedig a visszavágón. Ezek után nem is kérdés, hogy csapatunk a továbbjutás mellett 20 éves játékosunkért is küzd a második mérkőzésen.
Ónodi-Jánoskúti Máté sérüléséről megkérdeztük csapatorvosunkat, dr. Sárdy Balázst is.
– Máté orrcsönttörést szenvedett a bukaresti mérkőzésen, látunk minimális elmozdulást, de biztosat egyelőre nem tudunk mondani. Hátra van még egy kontrollvizsgálat, a fül-orr-gégész szakvéleménye után tudjuk meg a pontos diagnózist.





