Ellenünk már akár védhet is a rendőrcsapat új tagja.
Klubunknál folytatja pályafutását Djordje Nikolic. A szerb válogatott labdarugó 1997. április 13-án látta meg a napvilágot Belgrádban. Először hazájában kezdett a futballal foglalkozni, majd alig múlt 19, amikor a svájci FC Basel felfigyelt a tehetségére és szerződést ajánlott neki. Az első években még általában kölcsönadta akkor klubja más svájci egyesületeknek, de a 2019/20-as idénytől kezdve már abszolút számoltak vele második számú kapusként a bázeliek. Az elmúlt 3 esztendőben szerepelt a Super League-ben és a kupában, de a nemzetközi porondon is kipróbálhatta magát, ám a tavalyi kiírásban már nem jutott elég lehetőséghez, ezért a szezon végén elváltak útjai eddigi munkaadójával.
Válogatott szinten végig járta az utánpótlást, U17-től egészen U21-ig miden korosztályban megfordult, de 2021 nyarán már a nagyválogatottban is bemutatkozhatott egy Jamaica elleni barátságos összecsapáson.
forrás: Újpesti Dózsa





