Fél nyolckor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Honvéd 1-2 Ferencváros
Gól: R. Mmaee, Zachariassen

Vége, egy hazai szinten nagyon jó meccsen sikerült begyűjtenünk a három pontot, a második félidőben a Honvéd és mi is nagy erőket mozgósítottunk, lehet, hogy igazságosabb lett volna a döntetlen, de kit érdekel? 🙂 Jöhet a Magyar Kupa elődöntő és a derbi!

96′ Hazai szöglet
Zsótér küldi be, Batik fejeli fölé.

95′ Hazai szabadrúgás
Szögletre fejeli ki Blazic.

95′ Sárga lap
Blazic kapta, Batikot találta el, de Bence mélyre hajolt nagyon.

93′ Sárga lap
Gale kapta szabálytalansága után.

91′ Négy perc a ráadás.

91′ GÓÓÓL!!!
Tokmac tekeri be, most Vécsei csúsztat bele és Zachariassen a kapuba fejeli! 2-1!

90′ Szöglet
Loncar a labda mögött – Laidouni csúsztatja meg, Szappanos tolja ki…

88′ Hazai szöglet
Pászka fejelte el Zsótér elől – Zachariassen fejeli ki.

86′ Sárga lap
Kovacevicnek, Zsótért vágta fel.

81′ Szabadrúgást kapunk
Jó helyről, bár előnyszabály is lehetett volna, mert Bassey nagy helyzetbe kerülhetett volna – Petrusenko sárga lapot is kap. Loncar és Tokmac a labda mögött. Loncar lövi, előbb a sorfalba, majd Blazicba, utóbbi les…

78′ Hazai cserék: Machach – Gale és Kadiri – Petrusenko.

77′ Mi maradt ki…
Pászka beadásába Tokmac bök bele, így kerül óriási helyzetbe Zachariassen, aki luftot rúg közvetlen közelről.

76′ A kezezésgyanús esetet meg se nézték Iványiék a VAR-buszban…

75′ Csere: Botka – Samy Mmaee, Ryan Mmaee – Bassey.

74′ Mmaee!
Ryan kerül helyzetbe egy labdával, majd bombázza rá, Szappanos bravúrral védi szögletre – a sarokrúgás után most mi reklamálunk kezezést, de megy tovább a játék.

71′ Sárga lap
Botka kapja, miután Machacht rúgja telibe.

69′ Csere: Pászka érkezik Eldar helyére.

68′ Most Civic ül le.

65′ Csere: Bőle le, Hidi be.

65′ Hazai szöglet
Zsótér kapura tekeri, Dibusz kiüti – megint Zsótér, bedobásra rúgja.

64′ Hazai szabadrúgás
Veszélyes helyről – de hogy miért, azt talán még Andó-Szabó se tudja… Megint Zsótér, kibombázza a sorfalat, Tamás duplázását Dibusz üti ki.

61′ Hazai szöglet
Dibusz lehúzza.

57′ Civic…
Vécsei ad óriási labdát Eldarnak, aki nem tudja jól levenni, így Szappanos szögletre szerel – abból Laidouni harcol ki újabb sarokrúgást. Ezt is Civic küldi be, nem alakul ki belőle veszélyes helyzet.

55′ Megint véd Szappanos
Laidouni indítja jól Tokmacot, aki befelé húz, majd kapura teker, de nagyon középre ment a labda, így nem okozott komoly gondot.

54′ Cserélünk: Esiti és Marquinhos helyére Laidouni és Loncar áll be.

53′ Ez nagy helyzet volt
Szappanos adja el a labdát, Tokmac nem tudja jól levenni, így átemeli Zachariassennek a hosszúra, aki kapásból rátűzi, de nem találja el jól, így védi a Honvéd kapusa.

51′ Hazai szabadrúgás
Zsótér löbböli be, nem találják el jól, így zavarja meg talán Dibuszt, aki azért védi, a duplázás után kirúgással jövünk.

51′ Sárga lap
Vécsei kapta.

49′ Ez szép volt
Ryan Mmaee kötényben passzol, Botka pöcköl bele, épphogy nem ér el Zachariassenhez, mert Lovric még hozzá tudott érni.

47′ Egyre jobban esik az eső.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, 1-1 a szünetben, nem érdemtelen a Honvéd egyenlítése, a gól előtt / után nem mutattunk sokat, míg a hazaiak igencsak támadólag léptek fel, igaz, hogy volt egy kapufánk is, de a piros-feketék eddig többet tettek a győzelemért. A folytatásban több kell csapatunktól, ha el akarjuk vinni mindhárom pontot. A hivatalos nézőszám: 4062.

46′ Három perc a ráadás.

46′ Megint Dibusz!
Lukic közeli fejesét fogja Dénes – közben Botka maradt lent.

40′ Hazai szöglet
Kifejeljük.

40′ Dibusz!
Egy gyors akció végén Zsótér lő, Dénes szépen védi szögletre a próbálkozást.

37′ Kapufa…
Szép passzjáték, Marquinhos ad jó labdát Tokmac elé, aki elgurítja Szappanos mellett, a kapufa véd, Zachariassen még összeszedi, de már nem tudja rátenni, szöglet lesz belőle – abból meg semmi.

35′ Sárga lap
Ryan Mmaee kapta reklamálásért.

35′ Gól…
Zsótér nagy gólt lő a szabadrúgásból, nem védhette Dibusz.

33′ Hazai csere: Bőle váltja Nagy Dominikot.

32′ Hazai lövés
A Honvéd hercege, Kadiri tűzi rá, Dibusz szögletre védi – mivel csúszós volt a labda, nem tudta megfogni. A sarokrúgás után szabadrúgáshoz jutnak a piros-feketék, nagyon veszélyes helyről.

29′ Megint Zsótérnak nagy az önbizalma
Hasonlóan jó lövést ereszt meg, mint pár perce – közben Nagy Dominik maradt lent.

27′ Machachnak már nem kéne a pályán lennie
Botkát és Zachariassent is lerúgta – így igazából már a harmadik sárgáját kellett volna megkapnia, az elsőt kiosztja neki Andó-Szabó.

24′ Hazai lövés
Donát Kacsa próbált rá távolról, vagy 15 méterrel ment mellé.

22′ Botka marad lent
Ápolni kell Endit.

17′ Ez miért nem sárga?
Machach ugyanúgy állította meg Esitit, mint az előbb Zachariassen Lovricot – Kristoffer ezt jelzi is Andó-Szabónak.

15′ Sárga lap
Zachariassan kapja, Lovricot akasztotta meg, jogos.

13′ VAR-vizsgálat
Lehetséges büntetőt néznek a mikrobuszban – Iványiék szerint nem volt kezezés, bedobással jöhet a Honvéd, azt meg szabálytalanul végzik el, miénk a labda.

12′ Hazai szöglet
Ezt is Dibusz üti ki, majd jön egy újabb beadás, utána a honvédosok letámadják Andó-Szabót.

11′ Hazai szabadrúgás
A szélről jön be a labda, megcsúsztatják, Dibusz öklözi ki a labdát Lovric elől.

9′ VAR-vizsgálat
Érvényes a gól.

8′ GÓÓÓL!!!
Gyors bedobás után Zachariassen passzolja be Mmaeehoz a labdát, Ryan pedig kilövi a hosszút, 1-0!

5′ Hazai lövés
Egy hosszúra átívelt labdát Nagy Dominik tűz rá kapásból a rövidre, mellé – Dibusz rajta volt.

1′ Elkezdődött a mérkőzés – mi zöld-fehérben, a hazaiak piros-feketében.

19:18 A mai csapatunk: Dibusz – Botka, Blazic, Kovacevic, Civic – Esiti, Vécsei – Zachariassen, Tokmac, Marquinhos – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Besic, S. Mmaee, Pászka, Somalia, Loncar, Laidouni, Marin, Auzqui, Gavrity, Boli, Bassey

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.