A harmadik meccset is megnyertük a playoff csatában, amelyet ma este le is zárhatunk Miskolcon.
Férfi jégkorong, Erste Liga, rájátszás, negyeddöntő, 3. mérkőzés
DVTK Jegesmedvék 3-5 Ferencváros
Harmadok: 2-3, 0-0, 1-2
Gólok: McFadden, Fowlie (Tóth A.), Kulmala (Nagy G., Tamminen), Kóger (Somogyi), Kóger (+1, Tóth A., Nagy G.)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-0 az FTC javára.
Folytatás ma este Miskolcon, kezdés 18.00-kor, jegy: 1500 Ft – 2200 Ft – megvásárolható online és a helyszínen. TV: Erste Liga TV (fizetős)
Beszámoló: Fradi.hu
Arany (Nagy K.)
Kärmeniemi, Seregély – Kulmala, Nagy G., Tamminen
Hegyi, McFadden – Fowlie, Hajós, Tóth A.
Bohunicky, Boros – Galántai, Kóger, Somogyi
Bán, Sarcia – Farkas, Roczanov, Tóth G.
Fodor Szabolcs sajtótájékoztatója:
Fodor Szabolcs
Ez is egy igazi hokicsemege, egy igazi rájátszásmeccs volt. Kemény férfias küzdelem. Laikus szemmel abszolút élvezhető volt a játék. Tartottuk magunkat a szisztémához, Mindenki fegyelmezett volt taktikailag. Azt csináltuk, ami kellett a győzelemhez.





