Erről Paján Viktor számolt be.
Férfi labdarúgó csapatunk és megannyi más szakosztályunk otthonában, az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban folyamatos a fejlődés. Amikor infrastruktúra-korszerűsítéséről beszélünk, az elsődleges természetesen a sportolók, illetve az idelátogató szülők körülményeinek a javítása, legutóbb azonban az FTC dolgozóinak, illetve vendégeinek, üzleti partnereinek kedveztek a székház központi portájának a felújításával. A megújult beléptető pontot december 20-án, hétfőn adták át.
– Ez a székház fő belépési pontja, egy ilyen beléptető pontnak pedig a klub teljes filozófiáját kell sugároznia, hiszen ide az egyesület vendégei, üzleti partnerei, munkatársai érkeznek meg nap, mint nap. A célunk egy olyan környezet kialakítása volt, amely egyszerre esztétikus és korszerű, olyan, ami a legjobban közvetíti a Ferencvárosi Torna Club identitását – mondta el az FTC-MVM Népligeti Sportközpont üzemeltetési igazgatója, Paján Viktor.






