Fél négykor kezdünk az idegenbeli NBI-es találkozón. Hajrá, Fradi!

Kisvárda FC 0-4 Ferencváros
Gólok: Uzuni 2, Loncar, Marin

Vége, olykor szép játékkal, megérdemelten nyertük meg a meccset, a második félidő eleji bealvásból azonban tanulni kell, szép volt fiúk!

92′ Veszélyes kontra közben Aissa picit pontatlanul veszi át a labdát, így csak szögletig jutunk.

90′ 3 perc a ráadás.

88′ GÓÓÓL!!!
Botka harcos, Zubkov jól tör be, szépen passzol Myrtóhoz, aki ezúttal sem teketóriázik és a hálóba lő, 4-0!

88′ Ryan indulhat Laidouni labdájával, 8-ról lő, szöglet.

87′ A hazai tizenhatos előtt tologatjuk a labdát, Laidouni lőtt 17-ről, mellé.

83′ Asani lő Dini kezébe egy szabadot.

80′ Zubkov indítja Ryant remekül, aki megnézheti, kinek passzol, egy hazai védőt választ…

78′ Csere: Laidouni, Zubkov, Botka érkezik – Wingo, Marin, Zachariassen megy le.

74′ GÓÓÓL!!!
Marin emel Mmaeehez, Ryan sarokkal adja vissza a kényszerítőt Markónak, aki üresen mehet a kapura és pazarul emeli át Dombót, csodálatos volt, 3-0!

69′ GÓÓÓL!!!
Vécsei felpasszát Zachariassen sarokkal teszi Myrto elé, aki nem kukoricázott, ellőtte Dombó mellett, 2-0!

66′ Zachariassen fejjel tálal Vécsei elé, aki a kapus kezébe lő 15-ről.

65′ Wingo centerez, Zachariassen teljesen szabadon lőhetett, Dombó kezébe emelt, gyengén.

63′ Csere: Besic és Cabraja helyén Civic és Vécsei folytatja.

62′ Elalszik a védelem, Samynek kellett tisztáznia az ötös sarkán, kapja a pacsikat.

56′ És a sárga lap érvénytelen, jön helyette a piros, nagyon helyesen.

54′ VAR-vizsgálat ismét, kihívják Farkast.

54′ Wingót letalpalta Leoni, egy sárgával megúszta.

52′ Megint Dini véd nagyot.

49′ Melnyik 22 méteres lövését kell most Dininek kiütnie.

48′ Az ötös sarkáról lőhetnek a hazaiak, szerencsére keresztben megy el, nagy lehetőség volt.

48′ Ryan indítja Uzunit, de Myrtónak nem sikerül leráznia Melnyiket.

47′ Wingo kap sárga lapot.

46′ Folytatódik a mérkőzés, egyből egy kipattanó labdát Besic elől Camaj szerzett meg, lövését Dini nagyon szép mozdulattal ütötte szögletre.

Félidő, mozgalmas meccs, kevés igazi helyzettel, de ahogy a meg nem adott gól is mutatja, még több kell ahhoz, hogy ezt a meccset biztosan behúzzuk. Marin szép dolgokat csinált, sajnos még nem teljes az összhang a társakkal.

45′ A kisvárdai VIP-ből beszólogattak Stögernek, aki ezt remekül kezelte: előbb jelezte, hogy nem hallja, majd miután erre még hangosabban hőbörögtek a helyiek, elkezdett kacagni.

45′ 3 perc a hosszabbítás.

45′ Uzuni labdavesztése után Samy szerel remekül, a csatár 4-szer fordult át a tengelye körül.

43′ Besic kap sárga lapot, amikor Kovacevicnek kellett volna…

36′ Érvénytelen a Kisvárda találata, lesen volt a gólszerző, marad az 1-0 ide.

34′ VAR-vizsgálat van folyamatban.

33′ Gól…
Egy hazai szabadot íveltek a kapunk elé, a hosszúról visszafejelt labdába senki sem ért bele és bepottyan a kapunkba…

33′ Marin remek labdával ugratja ki Ryant, aki centerez, de nem érkezik senki.

25′ GÓÓÓL!!!
Szép kontra végén Wingo beadását Cabraja lövi rá, rosszul, de így tökéletes a passz Loncarnak, aki megszerzi első gólját, 1-0!

25′ Marin tör be szépen az alapvonalon a tizenhatoson belülre, majd pontatlanul centerez.

19′ Most 14-ről Wingo lő mellé.

17′ Két hatalmas lehetőségünk maradt ki. Előbb Besic beadását nem tudja a kapu torkában Uzuni kapura fejelni, majd Marin passzát Zachariassen készíti le Loncarnak, aki csúnyán mellé lő.

11′ Camaj 17 méteres tekerését ütötte ki Dini.

8′ Dombó húzza le Marin szögletét.

5′ Melnyik lő mellé 22-ről.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, a mieink zöld-feketében, a hazaiak pirosban játszanak, a két kapus a két csk.

14:07 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Kovacevic, S. Mmaee, Cabraja – Besic, Loncar – Zachariassen, Uzuni, Marin – R. Mmaee
Cserék: Mergl, Somalia, Tokmac, Zubkov, Civic, Vécsei, Mak, Botka, Blazic, Szánthó, Boli, Laidouni

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

A mérkőzés előtt Révész Attila nyilatkozott az NSO-nak: “Ennél többet nem nagyon remélhettek volna a drukkereink. Ha esetleg most avatnánk a stadiont, és meg kellett volna hívni egy neves klubot az alkalomra, akkor sem találtunk volna jobb partnert a Ferencvárosnál – klubunk eddigi legjobban szereplő csapata találkozik Magyarország legjobb együttesével. A szurkolónak és a médiának nyilván érdekes a meccs, ugyanakkor az utóbbi években nagyjából mindig ilyen nagy felhajtás övezte a Ferencváros érkezését. Vagyis pontosan tudjuk, hogy a telt ház inkább a vendégcsapatnak szól, mint a mi teljesítményünknek. Akadtak olyanok, akik életükben először éppen ezen a vasárnapon akartak kijönni a stadionba, de ragaszkodtam hozzá, hogy őket semmiféle előnyben se részesítsük azokkal szemben, akik rendszeresen járnak a hazai meccseinkre. Vállalom a véleményemet: aki csak a Ferencvárosra kíváncsi, az menjen ki a Groupama Arénába. Ami pedig minket illet, az eddigi helyezésünk csalóka, részben annak is köszönhető, hogy az NB I legjobb csapatai még nem álltak össze a bajnokság elejére. A reális helyezésünk a harmadik-negyedik lehet a mostani idényben.