Kilenckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-3 Celtic FC
Gólok: Uzuni, Zubkov

Vége, szól “Durva gyenge“, az Auf Wiedersehen, egyedül Uzuni kap tapsot a szurkolóktól.

90′ 4 perc a ráadás.

88′ Szánthó lövése ment fölé.

86′ GÓÓÓL!!!
Uzuni szépít hatalmas bombából, remekül tekeri el a hosszúra, Hartnak esélye sem volt.

81′ Csere: Zubkov – Szánthó, Alex sérülést jelzett.

79′ Cabraja 30 méteres lövését megtapsolja a közönség.

72′ Remekül törünk be a tizenhatosra, lövünk, de az a blokkba megy, majd cserélünk: Civic és Vécsei helyére Loncar és Cabraja érkezik.

70′ Vendégcsere: Furuhasi, Abada és Jota megy le, Giakoumakis, Forrest és Johnston áll be.

67′ Cserélünk: Zachariassen és Tokmac megy le, Mak és Ryan áll be.

59′ Felcsendült az Auf Wiedersehen is.

59′ Szól a “Durva gyenge“.

58′ Gól…
Tokmac cselezi el magát, ebből indul a Celtic támadás, Abada kap pazar labdát és ellövi éles szögből Bogdán mellett.

58′ Furuhasi kerül ziccerbe egy eladott labda után, átemeli Bogdánt, de Blazic remekül tisztáz a gólvonal elől.

53′ Zachariassen passza után Zubkov teszteli Hartot, 17 méteres lövését könnyedén öleli magához a Celtic kapusa.

51′ Labdaszerzés után Zachariassen lő mellé.

51′ Egy szabadrúgás után egy Celtic-fejes is a keresztlécen csattant.

49′ Zubkov sarkalása után Toki majdnem eltörte a keresztlécet 18-ról, Hart csak nézte…

46′ Folytatódik a meccs, egyből Bogdán szedett össze egy beadást.

Félidő, előtte Tokmac indítja Uzunit, aki nem tudja átverekedni magát a védőjén. A vendégek három helyzetből lőttek két gólt, de a hozzáállás és a sebesség megvan ahhoz, hogy a második félidőben akár fordítsunk is. A hivatalos nézőszám: 16501.

43′ Turnbull lövését fogja Ádám, ez volt az első védése ma.

41′ Labdaszerzésből formás támadást vezetnénk, Bálint azonban passz helyett húszról fölé lő.

36′ Vécsei szerel egy vendégkontra végén.

26′ Tokmac kiugratása után Uzuni lő, Hart véd, szöglet.

23′ Gól…
Előbb mi kerülünk nagy helyzetbe, Civic lövését Hart védi könnyedén, a gyors visszatámadás végén Jota lő, a labda talán meg is pattan Vécsein, majd a kapufáról a gólvonal mögé kerül, hiába vetődött Bogdán.

21′ Nagyon jó iramú meccs, nem unatkozhatunk.

11′ GÓÓÓL!!!
Alex lő éles szögből, megpattan egy védőn és Hart felett a kapuba hullik, 1-1!

10′ Egy celtices ütésért sárga lapot kap, majd kezeznek a vendégek, ezt is elengedi a portugál.

8′ Zachariassen szerez labdát, majd buktatják, a portugál bíró továbbot int…

3′ Gól…
Eladjuk a labdát, ezután Furuhasi cselezi magát ziccerbe, és be is lövi.

1′ Helyzettel kezdtünk, Uzuni beadását Toki a blokkba lövi.

21:01 A tábor felé támadunk majd.

21:01 A VIP-ban van pár Celtic-drukker is.

21:00 A skótok és a játékvezető is térdelnek, füttykoncert közepette.

1

20:59 Fantasztikus a hangulatban készülődik a lelátó, a magyar himnuszt is elénekli a stadion népe.

A mai meccs előtt a Celtic közleményben köszönte meg a Fradinak, hogy mindent megtettünk azért, hogy a skótok szurkolói is jelen lehessenek a stadionban, ám sajnos nem sikerült megoldást találni, de nem a csapatokon múlott. A Celtic fanatikusai egyébként a kelták szállásánál rendeztek “bulit”, így tüzelve csapatukat.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.