Fél ötkor kezdünk a Celtic Parkban. Hajrá, Fradi!

Celtic FC 2-0 Ferencváros

Vége, megérdemelten nyertek a hazaiak, akiknél Jota remekelt, míg nálunk egyik támadójátékos sem mutatott semmit.

92′ Loncar indítását Mak elől Hart szedi össze.

91′ Kinyílunk, Jota kerül most helyzetbe, mellé. 3 perc a ráadás.

87′ Egy hazaadást Uzuni elől Hart elég érdekesen tisztáz…

86′ Jota újabb forintos labdát ad, Turnbull ziccerből mellé lő.

83′ Csere: Tokmac – Mak.

80′ Gól…
Samy rossz passza miatt Somalia csínyben, innen simán kijátsszák a hazaiak, Turnbull még lyukat is rúghat először, másodjára már nem hibázza el, bekotorja a földről.

80′ Jiákumákusz ollóz szép mozdulattal bőven fölé.

71′ Csere: Biton és Jiakumákisz érkezik Abada és Rogic helyére.

70′ Jota lő, Dibusz védi a lövést magabiztosan.

69′ Uzuni harcol ki jobb szélen egy szabadot, Montgomery sárga lapot kap. Civic lövi a rövidre, Hart rajta van és megfogja.

67′ Csere: Zachariassen és Laidouni helyére Somalia és Loncar érkezik.

65′ Civic szögletét Laidouni teszi kapura, nem jelent gondot Hartnak.

64′ Ryan indul meg, de nem jó a megoldása (ma még nem volt jó igazán), így csak szöglet lesz belőle…

61′ Tizenegyes
Wingo ellen harcol ki tizenegyest Montgomery… McGregor lövi, Dini kifogja!

58′ Uzuni beadását Ryan elől tisztázzák szögletre…

57′ Gól…
Jota indult meg a saját tizenhatosánál, majd indít, Furuhasi kapja, Samy már rossz helyzetben, a Celtic támadója pedig könnyedén teszi el Dini mellett a kapuba.

54′ Toki harcolt ki egy szögletet, majd jöhet egy újabb. A másik oldalon Laidouni törne be, jöhet az újabb korner, fölé megy a fejes, veszélytelen.

49′ Ralston beadása után Dini védi Furuhasi lövését, de les is volt.

47′ McGregor 22 méteres lövése nem okoz gondot Dininek.

46′ Folytatódik a meccs, cserék nélkül.

Félidő, rengeteg beadást kell tisztáznunk, többet támad a hazai csapat, de a mieink előtt adódott a legnagyobb helyzet, Ryannek nem sikerült bekotornia a labdát, mint Leverkusenben.

40′ Samy és Ralston kap sárga lapot kisebb kakaskodásért.

36′ Gyors kontrát vezetünk, Laidouni a hosszún szed össze egy megcsúsztatott labdát, a beadása Vécsei elé kerül, aki 20-ról mellé lő.

28′ Starfelt buktatta Zachariassent, sárga lap.

23′ Uzuni vezeti kapura a labdát, Hart védi második helyzetünket.

21′ Furuhasi fejel gyengén mellé Jota beadásából.

17′ Toki rossz passza után Jota emel kapura, Dini szögletre üti.

11′ Jota kerül Csikar-szögben lövőhelyzetbe, Dini szögletre tolja lábbal.

9′ Civic beadása veszélyesen kanyarodik el két támadónk előtt is.

8′ Egy megpattanó lövés nem okoz gondot Dibusznak.

6′ A visszajátszásokon látszik, hogy nagyon finoman, de megfogták Ryant az előbb.

5′ Abada harcol ki szögletet, bedobásig jutottak belőle.

3′ Wingo beadását Ryan a kapu torkából rúgta mellé… – utána szabálytalanságot reklamál.

1′ Egy kis bizonytalankodással kezdjük a meccset, de veszély nem alakul ki.

16:30 A Celtic-játékosok térdeltek, eközben Wingo a kezét emelte a magasba.

16:28 A hazaiak az UEFA-t küldik el a búsba egy molinón a korai kezdési időpont miatt.

16:26 A mieink fekete-zöldben, a hazaiak zöld-fehérben érkeznek ki a gyepre. Dinin nem rózsaszín mez van.

16:07 A Celticé: Hart – Montgomery, Starfelt, Carter-Vickers, Ralston – Turnbull, McGregor – Jota, Rogic, Abada – Furuhasi
Cserék: Barkasz (k), Bain (k), Scales, Bitton,Jiakumákisz, Ajeti, Soro, Johnston, Urhoghide, Shaw, Welsh

16:07 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic – Zachariassen, Vécsei, Laidouni, Uzuni – R. Mmaee, Tokmac
Cserék: Bogdán, Mergl, Somalia, Zubkov, Kovacevic, Mak, Cabraja, Loncar, Csontos, Szánthó, Gavrity

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.