Háromkor kezdünk idegenben. Hajrá, Fradi!

FC Hatvan 0-9 Ferencváros
Gólok: Uzuni 6, Gavrity, Gera, Loncar

Vége, szórakoztató második félidő, Uzuni mesterhatos, Loncar, Gavrity és Gera is megszerezte első Fradi-gólját. Jó hangulat, remek hírverés. Jöhet a MOL!

88′ Uzuni cselezget, majd Loncar elé tálal. Ez egy sokkal jobb lövés, mint az előző, de mellé ment.

82′ GÓÓÓL!!!
Botka beadását a cserekapus Loncar elé üti, aki gyengén találja el a labdát, de a bámészkodó kapus mellett bepattan, 9-0!

Uzuni indul be a jobbszélen, mindenkit kicselez, a kapust és a védőket is, majd 3 méterről betalál, 8-0! Mesterhatos…

80′ Gavrity lő mellé.

78′ Bogdánnak kell összeszednie egy 17 méteres lövést, nem okoz gondot neki.

76′ GÓÓÓL!!!
Zubkov cselez a tizenhatoson belül, felrúgják, tizenegyes. Uzuni lövi, 7-0!

75′ GÓÓÓL!!!
Loncar ugratja ki Gavrityot, aki elteszi a kapus mellett, első tétmeccses gólját megszerezve ezzel.

73′ Gavrity egy szép csel után lő fölé.

69′ GÓÓÓL!!!
Leo indítja Uzunit, aki lefordul emberéről, majd Gerához játszik, a fiatal csatár 16-ról kilövi az alsót. Bravó, Zalán, ez Gera első gólja a Fradi első csapatában!

68′ Csere: Zubkov és Loncar beáll, Csontos és Laidouni lemegy.

66′ Tizenhét méterre a kaputól kapunk szabadot, Gavrity lövése a sorfalban akad el, a kipattanót Leo mellé tekeri.

63′ Uzunit tarolják le a tizenhatoson belül, a bíró szerint semmi.

61′ Kitl lő 17-ről, nem gond Ádámnak.

58′ GÓÓÓL!!!
Egy hazai szöglet után Gavrity indítja Uzunit, aki Laidounival kényszerítőzik, majd a végén az üresen maradt kapuba lő, 4-0!

56′ Csere: Gera Zalán állt be Ryan helyére.

55′ Leo remekül játszik Ryan elé, aki túl önzetlen, Uzuninak azonban nem jó a passza, oda a ziccer.

50′ GÓÓÓL!!!
Csontos kiváló beadásába Uzuni piszkál bele a kapu előterében, 3-0!

49′ A biztosabbat is a biztosabbra akartuk megjátszani egy labdaszerzés után, Ryan Mmaee lő végül, mellé.

46′ Folytatódik a meccs.

Félidő, nagyon kímélő üzemmódban focizunk, kerüljük a párharcokat, a sérülésveszélyes helyzeteket – közben a beadásokat, szögleteket gyakoroljuk.

45′ Cabraja 30 méteres löketét üti szögletre a kapus, majd Botka fejel felsőlécre 2 méterről.

40′ GÓÓÓL!!!
Laidouni indítja Ryant, passzol, Uzuni csap le a labdára, majd a kapuba lövi tizenegyről, 2-0!

35′ GÓÓÓL!!!
Laidouni beadását 5 méterről passzolja be Myrto. 1-0!

32′ Botka indítja jól Laidounit, aki pontatlanul centerez.

29′ Bogdán szed össze egy 16 méteres lövést.

25′ Egy 24 méteres lövés kerüli el nagyon messzire Bogdán kapuját.

20′ Energiatakarékosan passzolgatunk, beadásokkal próbálkozunk, néhány perce Csontos rossz passza után Dvalinak kellett besegítenie.

13′ Botka ívelt át egy labdát a hosszúra, Cabraja 12-ről lő, a kapusba.

10′ Szép támadás, Ryan Mmaee – Uzuni – Gavrity lenne a labda útja, de az utolsó passzba belelépnek.

9′ Csontos beadását húzza le Botka fejéről a kapus.

1′ A Fradi-indulóra indul a meccs.

14:57 A hazaiak kékben, a mieink zöld-fehér csíkosban játszanak majd.

14:10 A mai csapat: Bogdán – Könczey, Botka, Dvali, Csontos, Cabraja – Gavrity, Laidouni, Leandro, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Szécsi, S. Mmaee, Blazic, Civic, Wingo, Zachariassen, Loncar, Tokmac, Zubkov, Gera Z.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.