Negyed hétkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 4-2 Debreceni VSC
Gólok: Mak 2, Laidouni, R. Mmaee

Rengeteg gyönyörű megoldás, sok helyzet és teljesen megérdemelt győzelem. Lehetett volna jóval nagyobb a különbség is, de a keddi csalódás után ez is egy remek eredmény, pláne 0-1-ről fordítva. Szép volt, fiúk!!!

91′ Gól…
A szöglet Ugrai elé csorog, aki közelről bekotorja, 4-2.

90′ Samy tisztáz egy vendégjátékos elől, szöglet.

88′ Csere: Civic helyére jön Csontos.

79′ Samy fejesét fogja a kapus.

79′ Regő lövését tolja ki a kapus, cserélünk is: Vécsei jön Mak helyére.

76′ Mak szögletét Samy fejeli el Ryan elől, fölé.

74′ GÓÓÓL!!!
Ryan indul meg a jobboldalon, Ferenczi kétszer is szabálytalanul próbálja megállítani, de nem lehet, a tizenhatoson belül pedig átemeli a védelmen, a hosszún érkező Laidouni fejére, aki védhetetlenül a kapuba bólint, 4-1! Tipikus CSAK SZOPATUNK!!!

73′ Tischler 100%-os ziccert hagy ki.

67′ Csere: Tokmac és Zachariassen megy le, Laidouni és Gavrity jön be.

66′ GÓÓÓL!!!
Dibusz gyors kidobása Tokmachoz, tőle a labda Ryanhez kerül, aki megindul, majd a balszárnyon egyedül érkező Makhoz játszik, Róbert ezt is beveri, ezúttal a rövidbe, 3-1! Csodás támadás volt.

64′ Szánthó labdát szerez és egy az egyben viheti a kapusra, de talán megijedt a lehetőségtől és beérték a védők, mielőtt ellőtte volna.

61′ Még egy büntető
Előbb Tokmacot, majd Makot is felrúgják, Toki kéri el a labdát és lövi a tizenegyest, Kosicky kivédi.

56′ GÓÓÓL!!!
Mmaeet nem zavarta meg a hosszú várakozás, értékesíti a tizenegyest, 2-1!

54′ Ryan a labda mögött, de még mindig a VAR-ra várunk, leshelyzetet vizsgálnak.

51′ Szabadrúgást ível be Szánthó, ami után Haratint viszik földre, Bogár büntetőt ítél.

50′ Varga megsérült, csere lesz a vendégeknél.

49′ Szánthót egyből besárgázza Bogár.

46′ Folytatódik a mérkőzés, cseréltünk: Uzunit Szánthó váltja. Mindent bele, Regő!

Félidő, sok veszélyes támadásunk van, Tokmac az egyik legjobb meccsét játssza, de az eredmény egyelőre 1-1. Szegény Myrtonak semmi nem jön össze. A hivatalos nézőszám: 7325.

41′ Egy eladott labda után Mak kerül ziccerbe, véd a kapus.

38′ GÓÓÓL!!!
Civic harcosan szerez labdát Ugraitól a sarokban, majd bepasszolja Maknak a tizenhatoson belülre, Róbert kettőt tol rajta és bebombázza a hosszú felsőbe, 1-1!

38′ Toki nagyon jól mozog, sorra elszórakozzuk a befejezéseket.

26′ Újabb beadás, Ryantől Uzuni elé pattan, aki a blokkba lő…

24′ Uzuni beadását Civic fejeli majdnem be, a helyzetek bőven megvannak.

22′ Myrto kap remek labdát, külsővel a hosszúra emel, a védők szögletre mentenek. Azt a hosszúról visszafejeljük, de tisztáznak most is.

19′ Civic indítása után Uzuni lő a kapusba.

18′ Gól…
Egy szöglet után a lecsorgót összeszedi a DVSC, majd kiteszik a szélre, Dzsudzsák beadását Ugrai fejeli kapura a hosszún, becsorog, 0-1.

17′ Remek labdaszerzés után Uzuni szórja el a labdát.

16′ Haratin fejel egy szabad után, veszélytelen.

14′ Szép támadás, Civic beadása után Toki játszik Zachariassen elé, majd ellene fúj szabadot és sárga lapot ad Bogár.

12′ Szép jelenet, jobboldali beadás után Ryan lő 11-ről, a vendégkapus szépen szögletre ment.

9′ Toki előbb Uzuninak, majd Civicnek ad forintos labdát, egyikből sem lett semmi sajnos.

5′ Toki remek labdával ugratja ki Uzunit, aki 15-ről lő, Kosicky véd.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, a B-Közép felé támadunk.

18:13 Redzic Damir, Hajdú Bálint, Balázs Krisztián és Szemes Gergő ifj. Albert Flóritól veheti át az Albert Alapítvány díját.

18:12 Nem vagyunk sokan, ahogy arra számítani lehetett. A mieink zöld-fehérben, a vendégek feketében játszanak. Hokisaink tiszteletkört tesznek a pályán:

18:06 A mai csapat: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Kovacevic, Civic – Haratin, Zachariassen – Mak, Tokmac, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Csontos, Cabraja, Somalia, Laidouni, Loncar, Vécsei, Zubkov, Gavrity, Szánthó, Redzic

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.