Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-1 Felcsút
Gól: Laidouni

Vége, Kisvárdán kell bajnoknak lennünk.

90′ 3 perc a ráadás.

89′ Haratin taktikai fault, lap.

89′ Blazic lő fölé, Wingo pedig üresen volt…

87′ Zubi lő el egy labdát keresztben…

85′ Toki megy el balszélen, beadásába kézzel ér a védő, nincs tizi…

83′ Csere: Sigi Uzuni helyére áll.

75′ GÓÓÓL!!!
Jól jön be a szöglet, Haratin nem találja el, de érkezik Laidouni és közelről a kapuba bombáz, 1-1!

73′ Csere: Baturina és Haratin áll be Dvali és Boli helyére.

73′ Laidouni fejesét védi ki Tóth hatalmas bravúrral. Jó perceink vannak, csak a gól hiányzik.

72′ Uzuni kerül lövőhelyzetbe, a hosszúba tartó lövését nagy bravúrral üti ki a kapus.

70′ Miha kap lapot taktikai faultért, egy vendég munkatárs pirosért kiállt.

68′ Csere: Zubkov és Wingo áll be, Botka és Isa jön le.

65′ Laidouni kap lapot, nem sokkal azután, hogy Botkát a tizenhatos oldalában neccesen szerelik a vendégek.

63′ Civic beadása üresen találja Isát, akitől elpattan az ötös sarkán a labda.

60′ Elalszunk, a vendégek 15-öse 17-ről lőhet – Dini kitolja szögletre.

57′ Isael szöglete Dvali hátáról pattan mellé.

53′ Most ziccerből játsszuk ki a labdát…

53′ Boli lő fölé 20-ról.

48′ Egy beadást fejel rá Boli, sajnos nem elég jól…

47′ Toki ad remek labdát Bolinak, aki belevezeti a védőbe.

46′ Folytatódik a meccs, nincs csere a részünkről.

Szünet. A félidő első fele egyértelműen a vendégeké volt, a második inkább a miénk, de nem jöttek a ziccerek.

43′ Isa szöglete után Dvali tenné kapura a labdát, gyanúsan pattant egy védőről szögletre…

41′ Laidouni – aki a mezőny legjobbja – indítja Bolit, aki kiszorított szögből lő, Tóth véd, szöglet.

39′ Wingo ad be, Boli fejel, de fölé…

30′ Toki kerül lövőhelyzetbe, de a blokkba lövi…

30′ Civicet megfutják sokadjára, a beadást fölé fejelik a vendégek.

28′ Uzuni szabadrúgása után veszélyesen pattog a tizenhatoson belül a labda, de nem tudjuk kapura tenni, oda a lehetőség.

25′ Isa keverget a tizenhatos vonalánál, arra várva, hogy felrúgják, de nem tették meg…

24′ Isael kap remek labdát Laidounitól, kapura tenné, de ebben sincs elég kraft, Tóth begyűjti.

23′ Knezevic rúgja meg hátulról Aissát, ez már lap.

21′ Botkával kényszerítőzik Tokmac, majd 14-ről az égbe lő.

20′ Boli kap remek labdát, a hosszú alsó sarokba akarta gurítani 17-ről, de nem okoz gondot Tóthnak.

18′ Somalia tenne kapura egy szögletet, lövését blokkolják, kérdés, hogy milyen testrésszel.

14′ Uzuni bead szabadból, de blokkolják a lövést.

5′ Szolnoki a kilépő Tokit buktatja, nincs sárga…

5′ Gól…
Ugyanúgy kezdődik, mint ősszel, akkor a meccs elején egy szögletből Nunes fejelt a rövidről a kapunkba, most is… 0-1.

5′ A védelmünk jobbszélét megfutják, életveszélyesen kanyarodik be a labda, Dvali beleér, így Knezevic nem tudja jól kapura tenni a játékszert.

2′ Boli kap remek labdát Isától, lövése azonban nem okozott komoly gondot.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

19:32 A mieink az Üllői út felé támadnak az első félidőben.

19:28 Hajnal Tomi Bolit köszönti 50. bajnoki meccse után egy díjjal.

19:19 A mai kezdő: Dibusz – Botka, Blazic, Dvali, Civic – Somalia, Laidouni – Isael, Tokmac, Uzuni – Boli
Cserék: Bogdán, Wingo, Mmaee, Heister, Sigér, Vécsei, Haratin, Zubkov, Gera, Mak, Baturina

12:58 3, 2, 1… Fradi!
A Felcsút elleni bajnoki online meccsfüzetét ide kattintva tudod böngészni.