A válogatott meccsek második körében 9 játékosunk lépett pályára. Lovrencsics Gergő, Eldar Civic és Tokmac ezúttal nem kapott lehetőséget.

Dibusz végig a pályán volt (San Marino-Magyarország 0-3), védenie nem kellett, egyszer jött ki, mind a 9 passza pontos volt.

Botka végig a pályán volt (San Marino-Magyarország 0-3), 118 akciójának 81%-a volt sikeres, 1 gólpassza volt. 90%-kal passzolt, 3 beadásából 2, 4 cseléből 3 volt jó. 23 párharcból 13-at nyert meg. 5 labdát vesztett, 9-et szerzett, 1 passzt lopott. A gólpasszával együtt két lövést/fejest készített elő (0.1).

Sigér végig a pályán volt (San Marino-Magyarország 0-3), 83 akciójának 76%-a votl sikeres. 1 lövése volt. 91%-kal passzolt, 20 párharcból 10-et nyert. 4 labdát vesztett, 13-at szerzett (11-et az ellenfél térfelén), 5 passzt lopott.

Blazic végig a pályán volt (Oroszország-Szlovénia 2-1), 94 akciójának 70%-a volt sikeres. 93%-kal passzolt, 20 párharcból 6-ot nyert meg. 5 labdát vesztett, 7-et szerzett vissza, 6 passzt lopott, 6-szor tisztázott.

Dvali végig a pályán volt (Grúzia-Spanyolország 1-2). 35 akciójának 60%-a volt sikeres. 78%-kal passzolt, 9 párharcból 3-at nyert. 7 labdát vesztett, 4-et szerzett, 6 passzt lopott.

Mak végig a pályán volt (Szlovákia-Málta 2-2), 69 akciójának 55%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.02). 80%-kal passzolt, 16 párharcból 7-et nyert meg. Három lövést készített elő (0.69)

Uzuni végig a pályán volt (Albánia-Anglia 0-2). 37 akciójának 35%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.11). 9 passzából 8 pontos volt, 12 párharcból 5-t nyert, 3 passzt lopott.

Zubkov 60 percet játszott (Ukrajna-Finnország 1-1), 51 akciójának 57%-a volt sikeres. 4 lövése volt (0.73). 92%-kal passzolt, 11 párharcból 5-t nyert. 2 lövést készített elő (0.2).

Laidouni 32 percet játszott (Tunézia-Egyenlítői Guinea 2-1). 40 akció 63%-a volt sikeres, mind a 12 passza pontos volt. 18 párharcából 12-t megnyerte. 2 labdát vesztett, 6-ot szerzett, 2 passzt lopott.