Nem sokáig bírta a kijeviek új edzője.

Néhány nap után távozott a Dinamo Kijev kispadjáról Mircea Lucescu. A román edző azzal indokolta távozását, hogy az ultrák nagyon ellenségesen fogadták. Lucescu korábban 12 évet töltött a kijeviek legnagyobb riválisa, a Sahtar Doneck kispadján, ahol szép sikereket ért el, ezért volt kinevezése szálka a szurkolók szemében.

Nem titok, hogy a fanatikusok többsége Szergej Rebrovot látná szívesen a kispadon, akivel utoljára volt sikeres az ukrán sztárklub. Helyi sajtóhírek szerint egyébként Lucescu kinevezése előtt is kapott ajánlatot Kijevből Rebrov, de elutasította azt. Nem lenne meglepő, ha újra megkeresné a Fradi edzőjét a Dinamo vezetősége.