Öt előtt öt perccel kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-0 Kisvárda
Gól: Sigér

Vége, egy bűnrossz mérkőzésen nagyon fontos három pontot szereztünk meg.

90+3′ Összehozunk egy szögletet a Kisvárdának, Minca is felszalad, de hiába, az üres kapura támadhatunk, de csak bedobás lesz belőle.

90′ Most kell figyelni, még egyszer nem történhet meg az, ami szerdán… 3 perc a ráadás.

89′ Csere: Csonka váltja a gólszerző Sigért.

87′ Zubkov cselezget, majd valahogy lövőhelyzetbe kerül, de nem talál kaput.

83′ Végre egy kis foci, Tokmac cselezget, majd lő, az erős próbálkozás alig kerüli el Minca kapuját.

79′ Cserélünk: Civic és Szignyevics – vastaps kíséri, nem nehéz értelmezni… – Heister és Vécsei áll be (Leandro helyett jön Bálint, a gól után módosított Rebrov és stábja).

74′ GÓÓÓL!!!
Sigér indult el a jobbszélen, tempóelőnybe is került, a beadása pedig közép helyett gólba tart, Minca pedig beüti a röviden… Szignyevics is ott biztosított, de nem kellett beavatkoznia, döbbenetes találat, de kit érdekel?! 1-0!

69′ Egészségügyi szünet.

69′ Szignyevics elé pattan a labda helyzetben, de nem tudja kapura tenni…

67′ Egy felívelést Boli csúsztat mellé, végre valami.

61′ Cserélünk: Isael és Skvarka helyére Boli és Zubkov áll. Közben Blazic kap sárga lapot, a Kisvárda pedig szabadrúgást veszélyes helyről.

59′ Civic lő mellé a szöglet után távolról.

57′ Tokmacot most még jobb helyen buktatják, 18 méter, kissé balról. Blazic a sorfalba vágja…

53′ Tokmac harcol ki 22 méterre a kaputól, középen szabadrúgást. Skvarka lövés közben elcsúszik, majdnem így lesz jó, Botka fejelhet. Fölé, de les is.

51′ Skvarka szögletét Blazic fejeli fölé.

49′ Tokmac harcol ki egy szögletet.

46′ Folytatódik a találkozó.

Félidő, Pintér egy kisvárdai lap helyett jelzi, hogy jöhet a szünet. Gyenge meccs, meddő mezőnyfölény, ahogy a közhelyszótár mondja. Igazi helyzetünk nem volt… Az első játékrész legnagyobb kérdése az volt, hogy a szél elviszi-e a B-középben látható koreográfiát, amit folyamatosan próbáltak a székekhez rögzíteni. A hivatalos nézőszám: 2123.

45′ Szignyevics is a semmire kap lapot… Zúg a “Hülye vagy!”.

45′ 2 perc a hosszabbítás.

43′ Blazic kétszer is beadhat, az első még majdnem megtréfálja Mincát, a másikat már könnyedén lehúzza.

41′ Végre egy kaput eltaláló lövés, de Isael próbálkozása nem volt különösebben veszélyes.

36′ Haratin előbb Tokmac elé emel, majd miután visszajuttatja a norvég hozzá a labdát, lő, mellé.

34′ Blazic felívelését a hosszú mellől Skvarka teszi fölé.

31′ Botka unja meg a passzolgatást, 25-ről lő fölé.

26′ Tokmac indul meg egy szép szólóra, az utolsó cselébe belekap Berios.

23′ Egészségügyi szünet.

19′ Isael lő nem sokkal mellé egy 26 méteres szabadot.

14′ Civic beadása csapódik veszélyesen, de a kapusé.

12′ Szignyevics fejelhet ziccerben, tisztázott…

11′ Tokmac pörgeti ki Civicnek, akinek a beadását Szignyevics elől tisztázzák.

10′ Isael kap lapot a semmiért.

8′ Csúnya labdaeladásból vendégkontra indul, de Haratin megállítja.

5′ Szignyevics teszi hátra Lovrencsicsnek, aki betekeri a labdát, bent Skvarka fejel mellé.

5′ Szignyevics törne be harcosan az ötösre, tapsot kap.

1′
1

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

Szergej Rebrov mérkőzés előtti nyilatkozata:

16:52 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Sigér, Haratin – Skvarka, Isael, Tokmac – Szignyevics
Cserék: Gróf, Frimpong, Otigba, Heister, Leandro, Vécsei, Csonka, Zubkov, Boli