Kilenc után öt perccel kezdünk idegenben. Hajrá, Fradi!

Paks 2-2 Ferencváros
Gólok: Blazic, Haratin

Vége, 9 pont maradt így az előnyünk.

90+6′ Heister és Vécsei mellett beadnak a hazaiak az alapvonalról, Dibusz előtt a röviden Sajbán beleszúr a labdába, ami így utat talál a kapuba, 2-2…

90+4′ Zubkov gurít Rácz kezébe.

90+2′ Windecker talán kézzel vette le a labdát, utána Szignyevics eltalálta – Bognár büntetőt ítél, mi mást… A sértett szépít.

90′ 6 perc a hosszabbítás

89′ Blazic újabb rossz passza hazai támadáshoz vezet.

87′ Kulcsár beadása után Szabó lő, Dibusz nagyot véd, Somalia pedig a combját fogja, nem is tudja folytatni.

83′ GÓÓÓL!!!
Skvarka tekeri be a szabadrúgást, amire Haratin érkezik üresen és a rövidbe teszi a labdát, 2-0!

82′ Sigér helyére Vécsei érkezik.

78′ Skvarka szöglete után Szignyevics fejéről elüti a labdát Rácz, Blazic most is belekotor, ezúttal fölé megy a labda.

75′ Boli és Tokmac le, Skvarka és Szignyevics be.

72′ A kapunk előtt pattog a labda, majd újra beadnak a hazaiak, Dibusznak szögletre kellett tolnia a labdát.

69′ Fantasztikus Boli – Tokmac kontra, ziccerig kijátsszák, Franck a befejező, Rácz megint hatalmasat véd.

67′ Cserélünk: Somalia és Botka érkezik Isael és Lovrencsics helyére.

62′ Isael lő 20-ról remekül, megpattan, szöglet. Utána Heister lő, fölé.

61′ Könyves kerül lövőhelyzetbe, szerencsére iszonyatosan eltöri.

56′ GÓÓÓL!!!
Isael szögletét Sigér fejeli kapura, ezt Rácz még bravúrral védi, a lecsorgóra Blazic csap le és közvetlen közelről bepofozza, 1-0!

52′ Isael frusztráltan lő mellé 25-ről.

49′ Sigér remekül indítja Isaelt, de lest intenek. Tévesen.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Szünet, gyengécske félidő volt, hatalmas labdabirtoklási fölényben vagyunk, az első negyedórában, húsz percben szépen tette-vette a labdát Tokmac és Isael, azóta csak “majdnem helyzetek” voltak.

45′ 2 perc ráadás

44′ Zubkov remek keresztlabdája ziccerben találja Heistert, aki megint rosszul veszi át.

43′ Böde fejel 10-ről gyengén Dibusz ölébe.

38′ Lovrencsics beadását Rácz lehúzza Boli elől.

33′ Fantasztikus Isael – Tokmac összjáték, Tokit ziccerben rántják le, sárga és szabad 21-ről. Zubkov Gévayt bikázza ki…

28′ Sigér játszik Lovrencsicshez, aki jól ad be, de a hosszún Heistertől elpattan a labda.

27′ Könyves negyedik sárgaközeli szabálytalansága, Otigbát ökleli fel, a figyelmeztetés ezúttal is elmarad.

23′ Egy hazai szöglet után Boli indul meg, majd jobbra tolja Zubkov elé, aki csúnyán eltöri – jöhet az egészségügyi szünet.

16′ Isael rúghat szabadot, veszélyesen érkezik középre, Blazic csúsztat bele, Rácz nagyot véd.

11′ Tokmac és Zubkov kényszerítőzik, utóbbi beadását Boli elől tisztázzák szögletre. A sarokrúgás után Haratin fejel, mellé.

9′ Jó helyről jön egy hazai szabad, fölé.

6′ Tokmac ugratná ki Bolit, de a paksi védők kizárják a centert a játékból.

4′ Isael remek labdát ad Heisternek, Marcel centerez, a labda Zubkov elé kerül, aki nem találta el jól a labdát, de így is szöglettel jöhetünk.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

20:02 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Otigba, Heister – Sigér, Haratin – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Botka, Civic, Vécsei, Somalia, Csonka, Skvarka, Ramadan, Szignyevics