Nyolckor kezdünk a város szélén. Hajrá, Fradi!

Újpesti Dózsa 0-1 Ferencváros
Gól: Boli

Vége. Egy nem túl színvonalas mérkőzésen sikerült behúznunk a három pontot, ezzel megszerezve Szergej Rebrov első győzelmét a Megyeri úton. Franck Boli pedig a szezonban a második derbit is eldöntötte. Előnyünk 9 pont a bajnoki hajrára. Hajrá, Fradi!

90+2′ Kiállítás
Trükközni akartak a dózsások, aminek a vége az lett, hogy Burekovic telibe rúgta Lovrencsicset, így második sárgával mehet zuhanyozni.

90′ Három perc a ráadás.

88′ Mi is cserélünlünk: Sigért Vécsei váltja.

85′ Nem tudtuk kihozni, így lövéshez jutottak a hazaiak, ami megpattant és szöglet jön. Valamint cseréltek: Onovo helyére Koszta állt be. A sarokrúgást Dibusz kiöklözi, majd Calcan lő gyertyát.

83′ Cserélünk: Skvarka és Szignyevics érkezik Boli és Zubkov helyére.

82′ Sárga lap
Boli kapja, miután Herisszel küzdöttek a labdáért, őt látta szabálytalannak Berke, amit Franck egy égbe lőtt labdával konstatált.

78′ Lila-fehér csere: Simon le, Perosevic be.

77′ Szöglettel jövünk
Isael magasan küldi be, Haratin próbálja középre tenni, felszabadítják.

74′ Pajovic véd nagyot
Isael tűzte rá 19-ről, szöglettel jöhetünk, majd bedobással.

72′ Boli…
Lovrencsics ad remek labdát a szélről, Franck tizenegyről üresen középre rúgta, Pajovic kezébe.

71′ Sárga lap
Zubkov kapja műesésért Berke szerint, bár a lábát találták el… A felcsúti bajnokit így ki kell hagyja.

69′ Ivószünet.

68′ Cserélünk: Tokmacot Somalia váltja.

67′ Újabb szöglet hazai oldalon, majdnem bedobás lett.

64′ Hazai csere: Pauljevic és Rácz le, Calcan és Zsótér be.

62′ Novothny – Simon összjáték, utóbbi lő tizenhatról, Dibusz könnyedén fogja.

61′ Lovrencsics ugratja ki remekül Isaelt, aki az alapvonalról lövi be középre, Boliról kirúgásra pattan.

56′ Dibusz!
Továbbra sem tudjuk jól tartani a labdát, újabb hazai szöglet, Heris fejesét nagy védéssel szedi ki Dibusz. A következő szögletet Haratin fejeli ki.

53′ Újpesti szöglet, Lovrencsics tisztázás.

52′ Isael teszi remekül Lovrencsicshez a labdát, de Gergő gyorsabb a játékszernél, végül Tokihoz játszik, aki Boli mögé passzol a tizenhatos vonalához, Franck rádől, de a lövés mellé megy.

50′ Szépen passzolgatunk, majd Isael játszik remekül Tokmac elé, akinek a lövését szögletre blokkolják. Isael áll a labda mögé, a hazaiaké lett a labda.

48′ Újpesti rohamokkal indul a félidő, szöglettel is jöhetnek, Simon küldi be, de veszélytelen lett. Közben mi is kontrázhattunk egyet, de Tokmac rosszul passzolt végül Boli felé.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő! A gyors gól után leült a játék, majd a hazaiak átvették az irányítást és több veszélyes helyzetet is kialakítottak, többször is közel jártak az egyenlítéshez. A folytatásban jó lenne még egy-két megnyugtató gólt szerezni…

45+1′ Szabadrúgás után kavarodás a kapunk előtt, végül Blazic tisztáz a gólvonalról.

45′ Egy perc lesz a ráadás.

40′ Isael ad pazar labdát Tokmac elé, aki egyedül vezethetné Pajovicra, vagy Bolit hozhatná kihagyhatatlan helyzetbe, szöglet lesz belőle… Ebben több volt. A szöglet után Lovrencsics próbálkozott lövéssel távolról, de nagyon gyengére sikerült.

38′ Onovo ollóz
Egy szabadrúgás után, alig ment mellé. Egyből utána Zubkov ugratja ki Tokmacot, Pajovic jól szereli, de már lest is fújt Berke.

33′ Megint újpesti helyzet
Novothny teszi le a labdát Simonnak, a lövést – szerencsére – szögletre blokkoljuk. A korner után támaszkodik Ristevski.

32′ Sárga lap
Burekovic kapta, miután Sigér lábára tartott rá.

30′ Szöglet
Isael végzi el, nem adja be, Civichez passzolja, Eldar pedig felszabadító lövést ad le.

29′ Megint Simon lő tizenhétről, Botkán megpattan, de így is megfogja Dibusz.

28′ A balszélről vezettek veszélyes akciót az újpestiek, de tisztáztunk végül, sok az elpasszolt labda…

26′ Kapufa…
Simont nem támadjuk meg, távolról rátűzi, óriási keresztlécet lő, onnan kirúgásra pattan a labda.

24′ Ivószünet.

22′ Előbb egy szögletet szórakoztunk össze a liláknak, amiből Heris majdnem veszélyeztetett, de felszabadítottunk, majd a támadás során Boli került helyzetbe, de a kezére pattant a labda.

20′ Pajovic!
A dózsások kapusa jól jön ki és elpiszkálja a labdát Boli elől.

18′ Hazai lövés
Rácz próbálkozott távolról, igencsak mellé ment, a reklámtáblát zörgette meg, nem a hálót.

15′ A gól után a mezőnyjáték dominál… Nagy dolgok nem történtek az elmúlt percekben.

7′ GÓÓÓL!!!
Labdaszerzés után jól játsszuk meg a labdát, végül Isael teszi le szépen Bolinak, Franck pedig középről, tizenhétről kilövi a jobb alsót, 1-0!

5′ A játéktérre nem lehet panasz, úgy néz ki, hogy jó munkát végeztek másodszorra.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A hazaiak kezdtek, akik lila-fehérben vannak, mi pedig a keresztcsíkos zöld-fehérben léptünk pályára.