Négy előtt öt perccel kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-1 Debrecen
Gólok: Sigér 2

Vége! A második félidő feledhetőre sikerült, egy-két értékelhető momentum akadt csak, de lehet a fejekben ott volt már a szerdai derbi. A DVSC próbálkozott, de csak ennyire tellett tőlük. Egy meccsel közelebb a 31.!

93′ Vendég szöglet
Civic engedte ki a labdát, úgy gondolta, hogy a vendégek értek hozzá utoljára. A sporik nem így látták. A sarokrúgás után Föld körüli pályára állították a labdát a debreceniek.

91′ Kapufa…
Egy gyors támadásunk után Somalia tekeri rá 17-ről a bal alsóra, a kapus már verve, de a léc kisegíti.

90′ Négy perc a ráadás.

89′ Botka fejjel ment
Egy veszélyes ívelés a vendégektől, ám Endre résen van és Déneshez továbbítja a labdát.

88′ Cserélünk: a duplázó Sigért Somalia váltja.

86′ Végre egy kis foci
Szép összjátékkal Lovrencsics kerül jó helyzetbe a beadáshoz, a labdája is remek, Vécsei azonban luftot rúg, utána pedig Tokmac tekeri nagyon fölé.

82′ Cserélünk: Boli és Isael le, Skvarka és Szignyevics be.

81′ Vendég szöglet
Bódi labdáját Sigér újabb szögletre teszi ki. A másodikat Dibusz tolja ki.

75′ Újabb vendég csere: Tőzsér le, Milunovic be.

75′ Civic marad lent
Ápolni kell, az egyik debreceni megtaposta a lábát a jó becsúszása után, a síp néma maradt.

73′ Tőzsér
Korábbi játékosunk állt a labda mögé, a rövid felsőt próbálta megcélozni, nem sikerült eltalálnia.

72′ Sárga lap
Botka hátulról találta el Garbát közel a tizenhatos vonalához, szabadrúgással jöhet a Debrecen.

69′ Ivószünet.

68′ Vécsei
Haratin ad nagyon szép hosszú labdát Bálintnak, aki visszacsel után befelé húz, majd rátűzi, jóval fölé.

66′ Kettőt cserél a Debrecen: Haris és Varga le, Csősz és Kundrák be.

64′ Sárga lap
Pávkovics tartott rá Boli lábára.

63′ Végre egy helyzet
Civic – Tokmac összejáték után Eldar tekeri át a hosszúra, ahol Isael érkezik, ha csak kicsit is, de célt téveszt a lövése.

60′ Cserélünk: Zubkov le, Vécsei be.

54′ Szöglettel jöhetünk
Eddig a mezőnyjáték dominált… Isael a hosszúra tekeri a labdát, nem sikerül helyzetet kialakítanunk utána.

46′ Folytatódik a mérkőzés. Cserél a DVSC: Adeniji le, Garba be.

Félidő, az első gólig veszélyesebb volt egy kicsit a Debrecen, de utána Sigér vezérletével sikerült fordítanunk. Ha Isael és Zubkov is jobban fel tud pörögni, akkor sok örömünk lehet majd a folytatásban.

45′ Három perc lesz a hosszabbítás.

42′ GÓÓÓL!!!
Kisebb kavarodás után Sigérhez kerül a labda, Dávid megtolja, majd 18-ról ráküldi, talán szitál a labda egy kicsit, ami megzavarhatta nagyot, de kit érdekel?! 2-1!

41′ Lovrencsics
Boli indítja jól Gergőt, aki befelé húz, majd éles szögből Nagy szemei közé lövi a labdát, a kapus kitolja szögletre.

36′ Sárga lap
Haratin kapta becsúszása után, Bódi ápolást kér.

33′ Sigér
Tokmac becselezte magát a tizenhatoson belülre, majd bepasszolta a labdát, ami végül kikerült Sigérhez, aki 18-ról rálőtte, nem volt túl erős, így fogta Nagy.

30′ Ez nem volt les…
Zubkov Civicnek ad pazar labdát, a határbíró tévesen intett, ebből nagy helyzet lehetett volna.

30′ Vendég lövés
Varga Kevin távoli próbálkozása jócskán fölé ment.

28′ Sárga lap
Zubkov kapta, miután Varga Kevin lábát eltalálta.

26′ Majdnem ott a vezetés…
Remekül ugrattuk ki Lovrencsicset, Gergő beadása is jó, a hosszún Tokmac érkezett és ráküldte, a kapufánál álló Kinyik ezúttal sajnos nem a saját kapuját vette be, hanem óriásit mentett.

22′ Ivószünet.

22′ GÓÓÓL!!!
Civic beadását Boli fejeli kapufára, a kipattanót pedig Sigér kapásból bombázza a kapuba, óriási löket volt, 1-1!

21′ Jó lehetőségnek látszott
Isael és Botka összjátéka után kialakulhatott volna valami, de Endi nem tudta bepasszolni, végül Civic küldte rá, Nagy védi.

18′ Sigér
Tokmac passza után Dávid lövi rá 17-ről, méterekkel mellé ment a próbálkozás.

13′ Vezet a Debrecen…
Egy kemény párharc után szerzik meg a labdát Civic elől, majd Bódi 17-ről nagy gólt akaszt a hosszúba. A védelem hátrált, Dibusz pedig megcsúszott…

8′ Dibusz!
Egy gyors kontrával Varga Kevin szalad el, az éles szögből a hosszúra leadott lövést Dénes kitolja, a szögletből nem alakul ki veszélyes helyzet.

7′ Ismét szöglettel jöhetünk
Isael kisszöglete után végül Lovrencsics lövi rá, Nagy könnyedén fogja a labdát.

3′ Szöglettel jöhetünk
Isael áll a labda mögé, alacsonyan küldi be, bedobásra tisztáznak.

1′ Elkezdődött a mérkőzés!
A vendégek indították útjára a labdát, a DVSC fehérben, mi keresztcsíkos zöld-fehérben vagyunk.

15:54 Gyászszünet
Clubunk korábbi elnökére, Debreczeny Istvánra, valamint Faragó Antalra, azaz Tóni bácsira emlékeztünk.

15:51 Már kint vannak a pályán a csapatok, hamarosan kezdődik a mérkőzés!

15:43 Szergej Rebrov mérkőzés előtti nyilatkozata:

15:40 Melegít a csapat:

2

15:08 A C lelátó szépen megtelt:

1

Az akcióról a Heti helyzetben Nyíri Zoltán elmondta, hogy a folytatásban továbbra is lesz lehetőség a kartonmás elkészítésére, még vannak üres helyek a lelátón.

15:00 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Haratin, Sigér – Tokmac, Isael, Zubkov – Boli

Cserék: Gróf, Frimpong, Somalia, Leandro, Vécsei, Szignyevics, Heister, Lodico, Skvarka

11:38 Meccsfüzet:
Online böngészheted a DVSC elleni meccsre készült 3, 2, 1… Fradi!-t, ide kattintva találod.

11:35 Szergej Rebrovot a tenisz Budapest Kupán kérdezték tegnap: