Ferencváros 2-0 (2-0) Zalaegerszegi TE
Gólok: Boli, Haratin

A FotelBérlet streamje:

Szöveges élő: Fradi.hu

1. félidő: Dibusz – Botka, Blazic, Csontos, Civic – Haratin, Leandro – Isael, Skvarka, Szánthó – Boli

Cserék: Szécsi, Frimpong, Lovrencsics, Sigér, Lodico, Ramadan

12. perc: Vezetünk! Egy kavarodás után Bolihoz került a labda a tizenhatos előterében, igazított rajta egyet, majd laposan a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 1-0!

39. perc: Isael sarokkal tette volna tovább Szánthónak, akit azonban buktattak a tizenhatoson belül, tizenegyes jöhet!

40. perc: Megvan a második! Haratin a másik irányba küldte a kapust, a jobb alsóba gurított labdával megduplázta előnyünket!

45+1. perc: Vége az első félidőnek, 2-0-val mehetünk a szünetre.

46. perc: Csere nélkül folytatjuk.

63. perc: Cseréltünk: Botkát és Haratint Lovrencsics és Sigér váltotta.

78. perc: Szánthó helyét Ramadan veszi át.

80. perc: Lodico is a pályán Isael helyett.

90. perc: Vége a mérkőzésnek. Csapatunk második szerdai edzőmérkőzését 2-0-ra megnyerte a ZTE ellen!