Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 5-0 Kaposvári Rákóczi
Gólok: Varga 2, Blazic, Boli, Isael

Vége, magabiztos győzelmet arattunk, megérdemelt arányban, a Kaposvárnak talán két veszélyes megmozdulása volt a 90 perc alatt.

90+2′ GÓÓÓL!!!
Sakk-matt, Szignyevics ad pazar labdát Tokmacnak, aki egyedül van Slaktával szemben, de önzetlenül bepasszolja az érkező Vargának, aki megszerzi második találatát, 5-0!

90′ Kettő perc a ráadás.

90′ Haratin
Szignyevics készíti le lövésre, Igor lövi rá, Slakta fogja a röviden a labdát.

89′ Sárga lap
Nagynak, miután visszahúzta Tokmacot.

87′ Kérdezhetsz Szergej Rebrovtól: a meccs lefújása utáni 10. percig várjuk ebben a cikkben a kérdéseket, azokból szemezgetünk majd és küldjük el a Fradinak.

86′ GÓÓÓL!!!
A két csere “összehozta”! Szignyevics egy jó csel után bead, egy játékosunk még lemarad a labdáról középen, de utána még ott van Varga Roli, aki bepofozza, 4-0!

84′ És még egy csere: Isaelt Vécsei váltja.

81′ Csere: Varga és Szignyevics be, Zubkov és Boli le.

77′ Tokmac…
Isael ad óriási hosszú labdát Tokinak, de mikor lőne, pont belelép a kaposvári hátvéd, szöglet. Isael tekeri be, kifejelik.

75′ Kaposvár szöglet
A kisszöglet után kapura tekeri Nagy, Dibusz kitolja szögletre, nagy védés volt. A második sarokrúgás már nem okoz gondot.

73′ GÓÓÓL!!!
Isael szögletét Blazic fejeli rá, Slakta bevédi, 3-0!

72′ Szöglet
Előtte Boli került a földre és reklamált büntetőt. Isael a labda mögött és…

70′ Az utolsó vendég csere: Ádám helyére Balázs áll be.

67′ Heister
Haratin passzol szépen Marcelhez, aki eltöri a labdát, így az mellé megy.

65′ Csere a vendégeknél: Hegedűst váltja Nagy – a harmadik Nagy a pályán a Rákóczinál.

64′ Vendég helyzet
Bejuttatják a tizenhatosunkra a labdát a kaposváriak, de ott már nem tudnak vele mit kezdeni, kihozzuk.

63′ Tokmac
Sigér passzol Tokihoz, támadónk pedig sebességét kihasználva helyzetbe “futja” magát, a lövés azonban csak az oldalhálóba megy.

57′ GÓÓÓL!!!
Zubkov tekeri be a labdát a balszélről, Isael pedig nyolcról befejeli a rövidbe, 2-0!

56′ Szöglet
Isael labdája átmegy a hosszú oldalra, onnan Heisterhez játszunk vissza, Marcel lő, megpattan, szöglet. Ismét Isael: a kisszöglet után Isael adja vissza az alapvonalról középre, de nincs érkező.

55′ Zubkov
Támadónk lő húszról, a jobb kapufát súrolta a labda, Slakta repült, de lehet bement volna tőle.

54′ Vendég fejes
A félpályás ívelést Hegedűs fejelte meg tizennégyről a hosszúra, Dibusz könnyedén fogta, talán mellé is ment volna.

51′ Szöglet
Ismét Lovrencsics, és ismét Slakta talán, majd Nagyról újra szögletre pattan. A túloldalról Isael próbálkozik, ezt Slakta fogja.

50′ Kapura lőtt a Kaposvár
Először a meccsen, Hegedűs vagy negyvenről próbálkozott, Dibusznak nem okozott gondot.

49′ Szöglet
Lovrencsics tekeri be, Slakta öklözi ki.

48′ Sárga lap
Otigba kapta, jogosan – eladta a labdát, majd lerántott Ádámot.

46′ Folytatódik a mérkőzés
A Kaposvár cserélt, Szakály helyére Nagy állt be.

Hajnal Tamás nyilatkozott a szünetben:

Félidő, nem hosszabbít Solymosi. Óriási mezőnyfölényben vagyunk, ami nem látszik – egyelőre – a gólok számában.

43′ Szabadrúgás
Jó helyről, miután Sigért egy csel után felrúgja Szakály. Isael áll oda, Slakta bravúrral tolja szögletre a hosszú alsóba tartó labdát. A sarokrúgásból nem alakult ki veszély.

40′ Szöglettel folytathattuk
Amiből kis híján nagy helyzet lett, de Sigér labdája egy centivel hosszabb volt, így kirúgás lett a vége.

39′ Ápolás
Haratin és Szakály ütközött, utóbbi bánta jobban.

38′ GÓÓÓL!!!
Zubkov remek csellel gyorsít rá, majd Bolit ugratja ki, Franck pedig az átvétel után a rövid felsőbe zúdítja a labdát, 1-0!

35′ Lovrencsics
Gergő un rá a passzolgatásra, rábikázza, nagyon fölé.

32′ Szöglet
Boli hozta össze. Isael passzolja be, majd Lovrencsics ível a tizenhatoson belülre, bedobásra tisztáznak.

27′ Szabadrúgás
Tokmac bőrözte fel Szakályt, aki megfogja játékosunkat. A távoli labdát Lovrencsics küldi rá, de a gyenge lövés mellé is megy.

24′ Vendég szabadrúgás
Miután Otigba eltalálta Ádámot. A labdát az alapvonalon túlra ívelik a kaposváriak.

20′ Zubkov
A jobboldalon helyzetig passzolunk, ukrán támadónk a tizenhatos sarkától tüzel, mellé.

19′ Az első Kaposvár támadás
De ez is távol a tizenhatosunktól elhal.

16′ Boli
Ismét labdát szerzünk, Boli tízről lő, nem túl erősen, Slakta fogja.

15′ A Rákóczinak egyelőre momentuma sincs
Még talán a félpályán se jöttek át, már az ő térfelükön visszaszerezzük a labdát, jó lenne hamarosan gólra váltani ezt a mezőnyfölényt.

12′ Szöglet
Ismét sarokrúgással jöhetünk, Lovrencsics a labda mögött. Ezt most betekeri, belecsúsztat egy kaposvári, majd a hosszún ráfejeljük, Slaktáé.

9′ Isael
Labdát szerzünk, amivel Isael indul meg, majd tizenötről lő, Slakta kiüti.

7′ Az első veszélyes beadás
Sigér emel középről szépen a szélre Heisternek, Marcel beküldi, Boli érkezne a labdájára, de Slakta lehúzza.

6′ Jól hallatszik Isael hangja
Ahogy kéri a labdát.

3′ A második szöglet
Ezt is Geri végzi el, ez is kicsi, végül szintén Lovrencsics fejezi be az akciót, a beadása célt tévesztett.

3′ Az első szögletünk
“Tiki-takáztunk” a vendégek tizenhatosánál. Lovrencsics kisszögletet csinál, majd utána ő lő, blokkolják, újabb szöglet.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
Mi zöld-fehérben, a vendégek sárga-feketében, a Rákóczi indította útjára a labdát.

15:45 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Otigba, Heister – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Botka, Vécsei, Skvarka, Lodico, Varga, Szignyevics