Vége, ismét pontokat veszítettünk, a jó formában lévő ZTE egy pontot otthon tartott ellenünk, nem lehet azt mondani, hogy érdemtelenül.

92′ Piros lap
Civic kapja meg a második sárgáját, miután Radóval ütközik, mehet zuhanyozni.

91′ Sárga lap
Ikoba kapja, miután beleollózott Leandróba.

90′ Kettő perc a ráadás.

88′ Hazai lövés
Stieber, ha szerencsével is, de jól indítja Bollát, aki végül tizenhatról tekeri rá, a hosszú mellé.

87′ Még egy csere: Varga helyére Szánthó áll be.

86′ Csere: Leandro be, Sigér le.

85′ Sárga lap
A ZTE vezetőedzője, Márton Gábor kapta.

81′ Lovrencsics
Gergő ad be erőből, Demjén csak beleütni tud, a kipattanót nem tudjuk rátenni.

79′ Tizenegyes…
Radó megy el Blazic és Civic mellett, Eldar becsúszik, Karakó büntetőt ítél. Radó áll a labda mögé és magabiztosan értékesíti a büntetőt, 1-1.

77′ Kapufa…
Sigér emelt tanárian Varga elé, aki hasonlóan szépen vette át és tette el Demjén mellett, a kapufa hárított.

76′ Csere a ZTE-nél: Barczi le, Ostrek be.

71′ Hazai szöglet
Lovrencsics fejeli ki, közben szabálytalankodnak is ellene.

68′ Szöglet
Varga küldi be, a kipattanót Skvarka lövi rá tizenhatról, tisztázzák.

64′ Csere mindkét oldalon: Lodico – Skvarka, Bobál – Ikoba.

62′ Sigér
A ZTE szöglet után megindultunk, majd szöglethez jutottunk, utána Dávid pörgetett mellé.

61′ És megint Dibusz…
Stieber küldte meg a szabadrúgást, Dénes a levegőben úszva ütötte ki.

61′ Sárga lap
Civic kapja.

60′ Megint Dibusz!
Barczi a tizenhatoson belül csinál megkerülős cselt Heisteren, majd lő éles szögből, Dénes véd ismét.

59′ Dibusz!
Barczi keverget megint, majd Radót ugratja ki, akinek a lövését Dénes védi, Blazic kilövi végül.

57′ Nagy ZTE helyzet
Barczi megy el a jobbszélen, a visszapasszát Stieber lövi rá, Lovrencsicsről lepattan, tisztázunk, a hazaiak büntetőt reklamálnak.

54′ Haratin
Eladják a zalaiak, Tokmacé a labda, befelé húz, majd Igorhoz játszik, aki rádurrantja tizenhétről, mellé.

52′ Hazai szabadrúgás
Miután Barczi dobta fel magát. Stieber a sorfalat lövi telibe, utána Dibuszé lesz a labda.

51′ Sárga lap
Lovrencsics kapja, miután Radót találta el.

51′ Varga
Lodico sarkazós passza után Rolihoz kerül végül a labda, messziről tüzel, Demjén fogja a lövést.

46′ Folytatódik a mérkőzés

Félidő, helyzetek voltak itt is, ott is, gólt viszont csak mi szereztünk, így előnnyel mehetünk a pihenőre.

44′ Boli
Franck ülteti hintába Szépét, végül a beadásáról épphogy lemarad Lodico.

43′ ZTE helyzet
Egy kis rémültséget okoztak a hazaiak számunkra, végül Stieber beadását Dibusz öklözi ki és kijövünk a szorításból.

41′ Sárga lap
Boli fordult le szépen Szépéről, aki lerántja – lap, Karakó a kiosztása közben szép nagyot perecelt.

39′ Radó
Bolla indult meg, majd keresztlabdát adott Radónak, aki a hosszúra tekerte azt, mellé ment.

37′ Heister
Lodico passza után Marcel lő a tizenhatos sarkáról, Demjén könnyedén öleli magához a labdát.

36′ Barczi
A másik volt dózsás próbált meg ollózni, a labdát eltalálta…

32′ Boli…
Egy rossz keresztlabdát Franck fülel le, majd megindul, de mielőtt helyzetbe kerülhetne, beérték. Ebben több volt.

30′ ZTE szöglet
Amiből majdnem megkontrázzuk őket, de végül felszabadítanak a kék-fehérek.

29′ Hazai fejes
Mitrovic tekeri be, Bobál a kapunak háttal csúsztat bele, mellé – Dibusz rajta volt.

26′ Hazai ziccer
Sigér eladta a labdát, Bobál csapott le rá, majd kiugratta Radót, korábbi játékosunk Dibusz mellett ellövi, szerencsére a kapu mellett is.

23′ Pontrúgások
Szögletet és szabadrúgást is elvégezhettünk, veszély nem alakult ki belőlük.

19′ Isten éltessen, ZTE!
1

19′ GÓÓÓL!!!
A ZTE szurkolók élőképpel ünneplik centenáriumukat, közben Tokmac indul meg, kipasszolja a labdát Lovrencsicsnek, Gergő beadja, amire Toki érkezik és a rövidbe teszi el, 1-0!

19′ Varga
Boli teszi le lövésre Rolinak a tizenhatoson belül, Varga ballal próbálkozik, de blokkolják.

18′ Szöglet
Varga tekeri be, tisztáznak a hazaiak.

16′ ZTE helyzet
Radó – Bobál összjáték a balszélen, végül Bobál lő éles szögből, a hosszú sarok mellett méterekkel megy el a labda.

14′ Hazai szabadrúgás
A volt dózsás Mitrovic emeli be, majd lőnek is belőle, fölé. De már mindegy, mert lest jelzett a határbíró.

11′ Tokmac
Boli játszik Tokihoz, aki 17-ről tekeri rá a labdát, fölé.

7′ Ismét szépen megtelt a ZTE stadion – a hazai és vendég oldalon is egyaránt.

7′ Szöglet
Tokmac pöckölte meg a labdát, Varga az alapvonalról lőtte a kapu elé, tisztáztak. Az első sarokrúgást Roli küldi be, újabb szöglet lesz, a második után végül Lodico lő, mellé.

3′ Dibusz!
Radó tekerte rá a labdát, Dénes szépen védett, majd tisztáztunk.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
Mi zöld-fehérben, a hazaiak fehérben.

18:47 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Civic, Heister – Sigér, Haratin – Varga, Lodico, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Vécsei, Szánthó, Leandro, Szignyevics, Otigba, Skvarka

16:54 Így indult el a Fradi-vonat a Keleti pályaudvarról: