Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 0-0 Honvéd

Vége, maradt az iksz, nem volt jó a támadójátékunk, az eredmények miatt maradt a 6 pontos előnyünk a MOL-lal szemben. Nem volt a legemlékezetesebb ez az este és akkor finoman fogalmaztunk. A műsorközlő szerint lesz meccs a hétvégén, meglátjuk.

90′ Négy perc a ráadás.

89′ Varga teker fölé egy szabadot 18 méterről.

83′ Csere: Civic áll be Heister helyére.

76′ Isael hámozza át magát a vendégeken a tizenhatoson belül, majd ellene ítélnek…

75′ Haratin kap lapot technikai faultért.

69′ Isael lő egy veszélyes szabadot, majd Varga tör be és ad be, Zubkov fejesét blokkolják, Haratin tűzi rá 17-ről, mellé.

68′ Csere: Varga érkezik Boli helyére.

67′ Lovrencsics lő fölé 22-ről.

64′ Csere: Lodico Sigér helyére érkezik.

56′ Lovrencsics Ikenne-King beadását Amadouhoz engedi, de a volt játékosunk Geribe lövi a labdát, a szögletet mellé fejelik a vendégek.

55′ Boli fordul rá Csikar-szögből, éppen csak mellé.

54′ Heister tör be látványosan a tizenhatoson belülre, túl önzetlen, így gól helyett szöglet jön.

53′ Heister 20-ról tüzel, Tujvelé.

51′ Sigér lő fölé 17-ről.

49′ Zubkov kap lapot.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, nem vagyunk elég élesek, a MOL ikszelt Debrecenben, a hivatalos nézőszám: 7227.

44′ Tokmac emel 22-ről fölé.

40′ Zubkov a fejét fogja, ápolni kell.

39′ Tokmac ugratja ki Zubkovot, aki cimbalomszögből lő, jól, de Tujvel védi.

36′ Boli lép ki jobbkötőben, de nem jut lövőhelyzetig.

30′ Isael ad remek labdát Zubkovnak, aki gyengén lő, pedig nagy helyzet volt. A kontránál elalszanak a belsővédőink, de megússzuk a gyors támadást.

27′ Sigért rántják le a gólvonaltól 3 méterre, elmarad a tizenegyes…

16′ Sigér szerez labdát, az Boli elé kerül, aki remekül szökteti magát, majd lő, picit fölé.

14′ Egy vendégszabadot Dini Kálnoki-Kiss elé öklöz, aki 13-ról fölé emel.

11′ Lanzafame próbált ollózni, nem jött össze.

5′ Isael lőtt mellé.

3′ Boli lép ki, elpörgetné a kapus mellett, a lelassuló labdát szögletre tisztázzák a vendégek.

1′ A csalódott tábor az MLSZ-t és a Dózsát szidja, miközben elkezdődött a meccs.

19:31 A mieink zöldben, a vendégek piros-feketében játszanak.

19:30 Lovrencsics Gergőt Orosz Pál köszöntötte századik bajnokija alkalmából.

19:30 Halgas Tiborra emlékeztünk.

19:30 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Otigba, Heister – Sigér, Haratin – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Frimpong, Civic, Vécsei, Botka, Lodico, Varga