Háromnegyed négykor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-2 Felcsút
Gólok: Zubkov 2

Vége, 2-2, a második félidő gyenge volt sajnos, de a bíró csúnyán belenyúlt a meccsbe.

90′ Négy perc a ráadás.

88′ Csere: Tokmac le, Varga be.

82′ Civic lő rá egy kipattanót szöglet után, mellé.

76′ Gól…
Egy szabad után egyenlít a vendégcsapat, az ötösön belülre érkezett a labda, nem tudtunk rendesen tisztázni, a ráduplázás pedig a földön fekvő Hentyről bepattant… 2-2. Sigér lemegy, a helyére Ignyatenko áll be.

75′ Zubkov ad remek labdát Isaelnek, de a brazil picit túlfut rajta.

73′ Egy kipattanót vágott Dini kapujára az egyik felcsúti, Dénes irgalmatlan nagyot védett.

68′ Toki és Isael is gólt lőhetne, a brazil a blokkba lövi nagy helyzetből.

67′ Sigér szerez remekül labdát, amivel Toki lövőhelyzetbe játssza magát, de blokkolják.

65′ Csere: Szignyevics jön Boli helyére, előtte Franck Lovrencsics beadását fejelte mellé.

64′ Isael élesen ellőtt labdája mindenki előtt elszállt.

51′ Gól…
A semmiből szépítenek a vendégek, a jobbszélen megy végig egy támadás, majd a bal kapufára fejeli Henty a beadást, onnan befelé pattan.

50′ Zubkovot letarolják, a szabad labdával Isael száguld befelé, szöglet lesz belőle végül.

46′ Csere nélkül folytatjuk. A félidőt egy nagy védelmi hibával kezdjük, de a gólvonalról tisztázunk.

Félidő, megérdemelten vezetünk két góllal, a vendégek nagyon szerencsések, hogy 11-en vannak még a pályán, a hivatalos nézőszám: 8127.

36′ GÓÓÓL!!!
A felcsúti védő a kapus elől becsúszva halássza el a labdát, ami így Zubkov elé kerül, támadónk pedig köszöni szépen és az üres kapuba gurít, 2-0!

34′ Lovrencsics lecsúszott lövése a hosszún Isaelt találtja, aki megindul, majd szerelik, a közönség tizenegyest látott, mi nem.

29′ Tokmac lép ki, egy vonalban vagyunk, szerintünk nem les, de a partjelző szerint igen. Mindegy amúgy, mert a kapusé lett a labda.

27′ Van Nieff megint visszarántja Isaelt, de ez sem piros…

26′ Gyurcsó lövése száll el keresztben a kapunk előtt.

18′ Van Nieff rántja le Isaelt, sima sárga, de Andó-Szabó nem akarja (meri?) kiállítani.

15′ Boli lő fölé, miután Tokmac szerez labdát és Franckhoz játszik – aki egy lapot is kapott az előző percekben Andótól.

7′ GÓÓÓL!!!
Hegedüs tisztázni próbál, de a szélre tett labdája nem megy ki taccsra, Zubkov szedi össze, majd betör a tizenhatoson belülre és éles szögből óriási gólt akaszt a hosszú felsőbe, a kapufáról vágódik be, 1-0!

6′ Boli kerül helyzetbe egy vendég védő hibája után, az egyik középhátvéd szögletre szerel végül. Isael tekeri be, Zubkov lő, csúnyán fölé.

5′ Van Nieff kap sárgát.

3′ Henty lő 17-ről, Dibusz kezébe.

1′ Elkezdődött a meccs.

15:44 A mieink csíkosban, a Felcsút fehérben játszik.

15:44 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Leandro, Heister, Ignyatenko, Varga, Skvara, Szignyevics