Negyed hatkor kezdünk a Nagyerdőben. Hajrá, Fradi!

Debreceni VSC 1-6 Ferencváros
Gólok: Tokmac 2, Varga 2, Bőle, Isael

Vége, fantasztikus játék, felejthetetlen meccs.

90′ Két perc a ráadás.

89′ Toki újra ziccerben, ezt most védte Kosicky.

87′ GÓÓÓL!!!
Tokmac vezeti rá a védelemre a labdát, a debreceniek hátrálnak, így Toki tizenhatról a szokásos csavarással viszi be hatodikat, csodás kivitelezés volt ez is, 6-1!

85′ Csontos Dominik, a tizenhét éves tehetségünk a kupa után a bajnokságban is bemutatkozik, a megsérült Civic helyére áll be.

80′ Csere: Boli be, Isael le.

79′ GÓÓÓL!!!
Lovrencsics labdaszerzés után indul meg, majd Tokmachoz játszik, Toki lő, a kapus véd, a kipattanóra viszont Roli ér oda elsőnek és a hálóba pofozza a labdát, 5-1!

77′ GÓÓÓL!!!
Egy beadás pattan Bőle elé, aki nem tudja igazán jól lekezelni azt, de ennek ellenére fantasztikus gólt lő tizenkettőről, maga alól elrúgva a labdát emeli át Kosickyt, a kapufáról pattan a gólvonal mögé, gyönyörű volt, 4-1!

76′ Toki sarkaz Isael elé, a fantasztikusan focizó brazil lövését blokkolják, szöglet.

75′ Isael-varázs, jobbra-balra borítja a védőket, négyen sem tudták leszerelni.

73′ Haratin indítása után Luki centerezik, de a kapus leszedi Toki elől a labdát.

72′ Csere: Zsubkov helyére Bőle érkezik.

68′ Civicet kell ápolni…

61′ GÓÓÓL!!!
Lovrencsics szedi össze a labdát, Ferenczi mellett megtolva azt levisz az alapvonalhoz, a beadását pedig a röviden érkező Isael fejeli be, 3-1!

60′ Isael teszteli az időközben Nagy sérülése miatt beállt Kosickyt egy veszélyesen léc alá tartó lövéssel – szöglet.

59′
Zsubkov megy el harcosan az alapvonalnál az embere mellett, majd Toki elé tálal, aki a blokkba lőtt, Ignyatenko ismételhet, az is lepattan.

51′ Gól…
Adeniji beadását Kundrák fejeli a védőink között érkezve a kapunkba… 2-1.

47′ Toki kap sárga lapot.

46′ Cserél a DVSC, Kundrák áll be, mi kezdjük a második félidőt.

Isael lőtt még el 38-ról egy szabadot, ezzel vége az első félidőnek. Támadásban ma kifejezetten élesek vagyunk, a középpályánkon azonban érződött egy 10-15 perces időszakban a fáradtság. Varga Roli góljáig szinte csak nálunk volt a labda, majd ránk jöttek / magunkra engedtük őket, ebben az időszakban Gróf bizonyította, lehet rá számítani, remekül védett többször is.

45′ Egy perc a hosszabbítás.

40′ Toki nyargal végig a pályán egy hazai szögletnél szerzett labdával, Zsubkovhoz tálal, akinek lövését szögletre mentik. Isael beadását Frimpong fejeli fölé.

36′ GÓÓÓL!
Szép passzjátékkal megy a labda: Zsubkov – Isael – Varga úton, Roli az alapvonalról beemeli középre, ahol Tokmac érkezik két védő között és bebólintja! 2-0!

30′ Frimpong szerel szögletre, miután Adeniji betör a tizenhatosra. Sokszor megfutják a középpályánkat.

25′ Hihetetlen ziccer marad ki, Varga remekül indítja Zsubkovot, aki centerez, de Toki centikkel lemarad a labdáról.

24′ Gróf újra magabiztosan hárít, ezúttal Haris tette kapura az egyik beadást 16-ról.

23′ Toki keresztlabdája remek Lovrénak, beadásáról mindenki lemarad.

19′ Blazic fellőtt labdáját Varga készíti le Tokinak, aki Nagy kezébe lő.

13′ Most Adeniji lövését védi bravúrral Dávid!

12′ Kusnyir próbálkozik 17-ről, Gróf magabiztosan tolja ki szögletre.

11′ GÓÓÓL!!!
Isael szerez remek labdát a hazai tizenhatosnál, egyből Vargának passzol, aki védhetetlenül vágja fel a rövid felsőbe, 1-0!

4′ Zsubkov remek labdával indítja Isaelt, sajnos les.

1′ Elkezdődött a meccs.

17:15 A mieink fehérben, a hazaiak pirosban játszanak majd.

17:06 A mai csapat: Gróf – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic – Haratin, Ignyatenko – Zsubkov, Tokmac, Varga – Isael

Cserék: Dibusz, Leandro, Csontos, Csonka, Bőle, Priskin, Boli