18.55-kor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 0-3 Ludogorec

Vége, ilyen arányban is megérdemelt volt a vendégek győzelme.

90+2′ Blazic beadásáról Skvarka marad le.

90′ Három perc a ráadás.

89′ Toki fordít ki Isaelnek, akinek a beadását szögletre mentik.

80′ Végre egy szép kombináció Isael – Zsubkov – Skvarka közt, a lövés fölé megy. Cserélünk is: Zsubkov helyére Varga érkezik.

79′ Isael kínálja meg Ilijevet, közben Varga fog beállni.

75′ Szignyevics kerül helyzetbe egy szögletünket követően, de a lengyel befújja lesnek.

73′ Csere: Sigér, Boli le – Szignyevics, Skvarka be.

70′ Blazic remek indításával Zsubkov jut lövőhelyzetbe, azt blokkolják, Isael elé pattan, ő csúnyán fölé vágja.

69′ Isael kerül helyzetbe, jobbkötőből az égbe lő.

64′ A másik oldalon Boli kotorja Toki elé, de fölé megy…

63′ Gól…
A semmiből egy szöglet, a rövidről becsúsztatják, Forster duplázik. 0-3…

60′ Toki egy fantasztikus csellel fordul le az emberéről, pörgetését Ilijev védi, nem sokkal később Zsubkov 16 méteres löketét fogja a bolgár hálóőr.

57′ Az első gólt szerző Lukoki lemegy, a lengyel válogatott Goralski áll a helyére.

56′ Hihetetlen nagy helyzetet hagytunk ki, Tokmac kap remek labdát balkötőben, visszaveszi, majd eltekerné Ilijev mellett, aki Isael elé üti, a brazilról az égbe pattan.

52′ A szögletünk után Haratin csúsztatná Bolihoz, de szerelnek a bolgárok.

49′ Zsubkov lő egyet 20-ról, méterekkel fölé.

46′ Moti állt Marcelinho helyére.

Szünet. Nem sikerült semmi ebben a félidőben, több kell sokkal, a kiállítás esélyt ad a tisztes második félidőre. A hivatalos nézőszám: 16133.

45′ Egy perc a ráadás.

45′ Isael szabadját Haratin csúsztatja vissza Bolinak, Ilijev felszedi előle.

43′ Grigorét kiállítják második sárgával, miután hátulról taposta meg Boli vádliját.

38′ Gól…
Rafael Forster 30 méterről lő szabadrúgást, nem állítunk sorfalat, óriási bombát küld a jobbfelsőbe…

38′ Sigér passzol Tokinak, aki 19-ről fölé bombáz.

31′ Egy beadásról Boli megint csak centikkel maradt le.

31′ Sigér remek labdával ugratta ki Tokit, aki sajnos sem lövő- sem beadási lehetőséget nem talált.

27′ Heister és Toki játszik össze, de a lengyel spori szerint a norvég kezezett.

27′ Dini kétszer véd remekül.

26′ Heister kap lapot.

18′ Toki játssza meg Heistert, akinek beadásáról Boli alig marad le.

16′ Keserü helyzetben, Dini bravúrra tolta szögletre a román próbálkozását.

8′ Lukoki kerül lövőhelyzetbe, de eltörte szerencsére.

1′ Gól…
Fél perc alatt betalál a Ludogorec, jól futottak meg minket a balszélen, a külsővel beküldött labdát pedig Lukoki tette be a kapuba, Dénes még beleért, de nem tudott hárítani.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

18:55 A D-szektorok felé támadunk majd az első félidőben.

18:53 A mieink csíkosban, a vendégek szürkében játszanak, akárcsak 10 hete.

18:52 Vonulnak ki a csapatok az EL-himnuszra, a nézők késésben.

A SportTV – ha találsz online streamet, jöhet hozzászólásban – élőben közvetít.