Ötkor kezdünk Zalaegerszegen. Hajrá, Fradi!

Zalaegerszegi TE 1-2 Ferencváros
Gólok: Leandro, Tokmac

Vége, hatalmas harcolt a csapat, az utolsó percekben sikeresen fordítottunk, még ha előtte feledhetően is játszottunk. De ma a legfontosabb az volt, hogy három pontot gyűjtsünk be! Szép volt, fiúk! Hajrá, Fradi!

90+2′ GÓÓÓL!!!
Civic ad be, Tokmac pedig kettőt “dekázik” az ötösön, utána pedig a hálóba passzol, 2-1! Bravó!

Három perc a hosszabbítás.

90′ Boli találja el Demjént egy beadás után, megúszta egy sárgával.

89′ GÓÓÓL!!!
Varga szöglete után Blazic csúsztat bele a labdába, Leo pedig közelről bepasszolja azt a kapuba, 1-1!

86′ Tokmac és Varga játszik jól össze, de a norvég beadása után Demjén szedi össze a labdát.

81′ Ismét csere: Leandro Haratint váltja.

81′ Varga indul meg, majd játszaná meg Priskint, azonban a hazaiak szerelnek.

76′ Csere: Priskin érkezik Szignevics helyére.

74′ Lovrencsics remek távoli lövést ereszt meg, Demjén kitolja, a szöglet után Blazic fejel mellé.

72′ Szignyevics fejesét húzza le Demjén.

65′ Tizenegyes!
Haratin lő egy szöglet után, Hudák kézzel blokkolja. Varga Roli áll a labda mögé és a felsőlécre bombázza…

64′ Dini egy rossz labdalevétellel visszaadta a labdát a ZTE-nek, szerencsére, ha nehezen is, de Frimpong szereli Ikobát.

61′ Csere: Zsubkov helyére Tokmac áll be.

53′ Szögleteket már kiharcolunk, helyzetek még nincsenek.

48′ Lovrencsics beadását Boli próbálja kapura tenni, de lemaradt róla.

46′ Csere nélkül folytatódik a meccs.

Szünet: nagyon fásult, nagyon fáradt a csapat, több nagyon gyenge egyéni teljesítménnyel, de ez a ZTE így sem verhetetlen.

45′ Gól…
Ikoba Frimpong és Blazic közt kilép egy szép csellel, majd lő, Dini ezt már nem tudja hárítani, vezet a Zalaegerszeg.

42′ Boli indul meg remekül és szabadot harcol ki. Varga beadását Demjén szedi össze.

38′ Most Eldar okoz gondokat a ZTE-nek, szabadrúgást harcol ki. Roli beadását Haratin fejéről elüti Demjén.

36′ Stieber veri meg Civicet, beadását közelről rálövik, de Dini résen van – ez is les volt egyébként.

36′ Varga beadását kell vetődve megszereznie Demjénnek.

35′ Most Ikoba lerázza Frimpongot, beadása elmegy mindenki előtt.

32′ Zsubkov adja el életveszélyesen a labdát, Ikoba indulna meg, de Frimpong magabiztosan oldja meg a helyzetet.

29′ Varga beadását Szigony nagyon gyengén fejeli meg.

24′ Dini hatalmas bravúrt mutat be, de a támadó már lesen volt.

22′ Varga Roli indulhatott meg remekül, Zsubkovhoz játszik, aki jó helyzetben eladja a labdát. Nagyon érződik a csapaton a fáradtság.

18′ Radó kerül helyzetbe, miután a mieink kicsit elaludtak, de Dini a helyén volt.

17′ A hazaiaknak cserélni kell, Golodjuk helyére Hudák érkezett.

7′ Egy veszélyes helyzetben leadott lövést blokkol Frimpong.

1′ Elkezdődött a meccs.

17:00 “Szervusztok!” – szól a Fradi-tábor.

16:57 A mieink csíkosban, a hazaiak fehérben játszanak majd.

15:58 Ez a mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic – Haratin, Csonka – Zsubkov, Boli, Szignyevics, Varga

Cserék: Gróf, Tokmac, Leandro, Heister, Dvali, Priskin, Skvarka