Abdilla a játékosaival elégedett volt és örült, hogy sikerült gólt szerezniük.

Az első félidőben megvalósítottuk azt, amit terveztünk, jól játszottunk, lőhettünk volna több gólt, a végén viszont lehetett volna 3-2 is. Az első 5-10 percben nem tudtuk kontrollálni a meccset, aztán a 85. percig ez sikerült, sok helyzetünk volt, amelyeket ha kihasználunk, lehetett volna jobb az eredmény. Ez, ahogy a Ludogorec ellen is, csak az első felvonás volt. A taktikánkat a bekapott gól nem változtatja meg, a meccset kielemezzük, utána pedig döntünk arról, hogy kell-e valamin változtatni.

Szergej Rebrov

Nehéz meccs volt, tudtuk, hogy az lesz. Jól kezdtünk, egy nagyon jó, fegyelmezett csapat ellen, de aztán pontrúgásokból könnyű gólokat kaptunk. A hangulat remek volt, a játékosaimmal nagyon elégedett vagyok, mindent megtettek. Nem akartunk kikapni, így a vereséggel nem vagyok elégedett, de a lőtt gólnak örülök, így jó meccs lesz a visszavágó. Ha rúgtunk volna még egy másodikat, az sokat segíthetett volna a visszavágón, 3-0-lal nagyon nehéz lett volna a helyzetünk. Gratulálok a Ferencvárosnak, készülünk a visszavágóra.