Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-1 Valletta FC
Gólok: Lanzafame 2, öngól

Vége, nagyon sok ki nem kényszerített hibánk volt, több komoly helyzetet is elrontottunk és bosszantó a bekapott gól is, kedden is nyerni kell!

90+4′ A Valletta kapitánya, Borg lekönyökli Bőlét, egyből piros.

90+1′ Füttykoncert, miközben Dininek kell egy hatalmas helyzetben mentenie.

90′ 4 perc a ráadás.

89′ Lovrencsics készít le egy labdát Szigonynak, a belorusz 17 méteres lövése csak másodjára a kapusé.

87′ Veszélyes szögletek, egy csúsztatást Haratin tesz kapura, de a kapus kiüti.

86′ Sigér lövése pattan szögletre.

85′ Gól…
Szépít a vendégcsapat, szép kontrát vezetnek a jobbszélen a máltaiak, a hosszúra érkező beadást Messias használja ki könyörtelenül, 3-1.

83′ Sigér indul meg, Haratinhoz játszik, az ukrán kétszer is próbálkozik, a másodikat lábbal blokkolják, nagy helyzet volt ez is.

82′ Csere: Sigér be, Skvarka le.

74′ Skvarka a jobbszélről ad be, Bőléhez kerül, aki lövőhelyzetet keres, de nem talál, végül kezezésért ellene ítél a román játékvezető.

72′ Bőle tör be az az alapvonalon remek cselekkel, majd Skvarkához játszik középre, a szlovák középpályás ajtó-ablak helyzetben eltöri a labdát.

66′ Cserélünk: Lanza és Toki le, Bőle és Szigony be.

65′
Skvarka ziccerből is továbbjátssza a Tokinak, aki elől tisztáznak.

63′ Majdnem itt a negyedik, Zsubkov lő hatalmas gólt, de a partjelző szerint lesen kapta Lanzától a remek indítást.

59′ GÓÓÓL!!!
Szép támadás, Lanza dupláz éles szögből. Lovre fordított Zsubkovhoz, aki egyből Davidéhez játszott, támadónk pedig szépen helyezett a hosszúba, 3-0!

57′ Zsubkov 14 méteres bombáját üti ki a kapus.

55′ Skvarka teszi ki a balkötőben robogó Lanzának, aki a kapus mellett lőne keresztbe, de fogja a máltai.

52′ Kemény beszélgetéseket folytatnak a hátunk mögött VIP-vendégek, “Ez a néger a Mali? Várj, mindjárt megnézem, hogy honnan van. Grúz néger, húha!

51′ Tokmac kerül helyzetbe Lovre labdájából, de blokkolják a lövését.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

Félidő: gyengén kezdtünk, a máltaiak agresszívan, de a gól (ami elvileg öngól volt) megnyugtatta a mieinket. A hivatalos nézőszám: 18603.

45+1′ Zsubkov harcosan labdát szerez, majd remek labdát ad Tokinak, aki 16-ról lő, a kapusé.

45′ A hosszabbítás kettő perc.

45′ Lanza és Civic nem érti meg egymást, ezzel megindul a Valletta a jobbszélen, de Dibusz remekül jön ki és szerel.

43′
Skvarka ugratja ki Zsubkovot, aki meg is szerzi a labdát, de a bíró szerint szabálytalanul.

36′ GÓÓÓL!!!
A sértett végzi el, a kapust elküldi jobbra, a labdát belövi balra, 2-0!

35′ Büntető!
Egy betekert labda után Lanzafamét rántják le.

31′ A meccs eddigi legszebb jelenete, Zsubkov fordít ki szépen Lovrének egy labdát, aki bead, a hosszún Lanza csak centikkel marad le a labdáról.

28′ Ignytenkot kell ápolni.

23′ Lanza harcol, cselez, majd lő cimbalomszögből, az alapvonalról, szögletet ér, Haratin majdnem gólt fejelhetett volna, de mentenek a homlokáról.

19′ GÓÓÓL!!!
Szöglet után kerül a labda a máltai kapuba, a gólt Dvalinak adják, de alighanem öngól született.

17′ Lovrencsicsnek kell mentenie hátul, borzasztó bizonytalanok vagyunk a saját térfélen…

10′ Civic lő be oldalról egy szabadot, a kapusé.

7′ Végre valami, Lanza teszi ki Zsubkovnak, aki centerez, de Toki elől szögletre tisztáznak.

5′ Nagyon bekezdett a Valletta, mi még nem vettük fel a tempót.

4′ Tokmac esik el a tizenhatoson belül, mi is felhorkanunk, de alighanem semmi nem volt.

2′ Egyből egy vendégszöglet, majd egy távoli lövés is.

1′ Elkezdődött a meccs, a mieink a zöld-fehér keresztcsíkosban, a vendégek pirosban.

20:00 A mai szurkolói koreográfia:

1

19:55 19736 jegy fogyott el mostanáig (a VVK-szektoron és a SkyBoxokon kívül).

19:50 Itt van Lipcsei Peti, akit éltetett a tábor, valamint Böde Dani is.

19:45 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Civic – Haratin, Ignyatenko – Zsubkov, Skvarka, Tokmac – Lanzafame

Cserék: Gróf, Frimpong, Hester, Sigér, Isael, Szignyevics, Bőle