Fél nyolckor kezdünk Razgradban. Hajrá, Fradi!

Ludogorec Razgrad 2-3 Fradi
Gólok: Haratin, Skvarka, Tokmac

90′ VÉGE, kettős győzelemmel búcsúztattok bolgár ellenfelünket, teljesen megérdemelten, fantasztikus eredmény! Szép volt, fiúk!

82′ Emberelőnybe kerülünk: Moti beletalpal Zsubkovba, egyből pirosat kap.

73′ Csere: Priskin le, Lanzafame be.

69′ Gól…
Oldalról jön be a labda az ötösre, elszáll mindenki feje felett, Heister előtt pattan le, aki talán átlépni próbálta, de a kapuba helyezett, 3-2.

61′ Toki helyére Varga jön.

57′ Cserélünk: Sigér jön Ignyatenko helyére.

49′ GÓÓÓL!!!
Tokmac megy el a szélen, befelé cselez, majd jobbal lő, megpattan a védőn, át a kapuson, 3-1!

47′ Ikoko rúg mellé 17-ről.

46′ Folytatódik a meccs.

45′ Igazán jó és izgalmas félidő után 2-1-re vezetünk idegenben, ellenfelünknek három gól kellene a továbbjutáshoz.

29′ A bolgár panenkázni akar, de Dibusz vissza tud rá mozogni és MEGFOGJA!

28′ Büntető…
Marcelinhohoz ér hozzá Lovrencsics, aki dobja is magát, büntető, Dénes és Gergő is besárgul…

26′ Ignyatenko rúgja fel Tschibotát, újabb szabad 17-ről, ismét Marcelinho, ezúttal laposan, a kapufa mellé. Danilo lapot is kapott.

24′ Gól…
Ignyatenko embere ellép egy szögletnél, a fejese a kapunkba köt ki, 2-1.

21′ GÓÓÓL!!!
Zsubkov megy el a jobbszélen, Skvarkához passzol, aki átveszi a labdát és a kapus lába mellett kilövi a hosszút.

20′ Marcelinho lő egy szabadot 17-ről, a kapufa külső élére.

15′ GÓÓÓL!!!
Szöglet után Haratin a hosszúról átfejelte a rövid oldalra, 1-0!

1′ Rögtön helyzetünk van, Skvarka szabadját Blazic megcsúsztatja, Haratin azonban sajnos nagy helyzetben fölé fejeli a labdát.

1′ Elkezdődött a meccs.

19:28 A mieink fehérben, a hazaiak zöldben lépnek ma pályára.

19:08 A bolgárok felállása: Renan – Ikoko, Terziev, Moti, Nedjalkov – Goralski, Djakov – Jorginho, Marcelinho, Tschibota – Swierczok

A brazil – Benfica által kerülgetett – kapus, Renan került be a kezdőbe, valamint honfitársa, az irányító Marcelinho, aki Biton helyét veszi át.

19:05 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Dvali, Blazic, Heister – Haratin, Ignyatenko – Zsubkov, Skvarka, Tokmac – Priskin

Cserék: Gróf, Frimpong, Lanzafame, Civic, Sigér, Botka, Varga