Régi hagyomány éled újra.

A kétezres években azzal fogadtuk a Szentélyben az ellenfeleket, hogy hatalmas zászlón hirdettük, hányszoros bajnok az FTC. Labdarúgócsapatunk 30. bajnoki címét megörökítendő, ettől a szezontól klubunk feleleveníti ezt a korábbi szép hagyományt: a hazai bajnoki mérkőzéseken a klub címerét és bajnoki címeinek számát mutató két zászló vezeti majd fel a csapatokat a Groupama Aréna gyepére.

Az egyik zászlón a klub címere lesz, ezen nincs mit tervezni. A másik zászlóra azonban egyesületünk ezúton pályázatot hirdet, melyben szurkolóink tervezhetik meg, hogy miként fessen a bajnoki címeink számát mutató lobogó.

A megtervezett bajnoki zászló legfőbb kikötése, hogy a 30-as számot jól láthatóan jelenítse meg, a klub színeit (zöld-fehér-arany) felhasználva.

A négyzet alakú, digitalizált vagy digitálisan elkészített pályaműveket 2019. július 05., péntek 15.00-ig várjuk a [email protected] címre.

Bővebben: Fradi.hu