A MOL mestere szerint olcsón adták magukat.

Köszönöm a szurkolóknak a fantasztikus teljesítményt! A csapat megérdemli a három pontot, nagyon akartunk nyerni, ilyen körülmények közt ez nagyon nagy élmény. Revansot vettünk, ez nagy célunk volt. A terv az volt, hogy erőteljesen játszunk, ezt az első 20 percben meg is mutattuk ebben a jó értelemben háborús hangulatban. A szünetben elmondtam, hogy nem kell sietnünk, jönnek majd a lehetőségek, nem kell elkapkodni a támadásokat. A szurkolók számára lehet, hogy eldőlt a bajnoki cím, a csapat is kap két napot, de nekünk még van dolgunk, ugyanebben a stílusban, harcossággal kell tovább dolgoznunk!

Szergej Rebrov

Gratulálok a Ferencvárosnak a bajnoki címhez. Büszke vagyok a játékosaimra azért, amit ebben a szezonban tettek. Sok játékos hiányzott. Scsepovity, Fiola, Elek nélkül jó első félidőt játszottunk. Meg akartuk mutatni, hogy jó a mentalitásunk, ez sikerült is, de a buta piros lap eldöntötte a meccset. Tudtunk, hogy fókuszálni kell a második félidőben, szervezetten is játszottunk, mégis két pontrúgásból kaptuk a gólokat. 3-1 után nem tudtunk visszajönni, olcsón adtuk a bőrünket. A bajnokság az utolsó szakaszban dőlt el, nagyon jó sorozatunk volt, de a Ferencvárosnak is. Ez döntött. Most már a Magyar Kupára koncentrálunk. Még egyszer gratulálok a Ferencvárosnak a bajnoki címhez és a győzelemhez is.