Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 4-1 MOL
Gólok: Lanzafame 2, Haratin, Tokmac

Vége, fantasztikus játékkal megraktuk a MOL-t, már csak 1 pont kell a bajnoki címhez.

90+1′ GÓÓÓL!!!
Bőle labdaszerzése után Lanza egyedül indul kapura és elpasszolja Kovácsik mellett a bal alsóba. 4-1! BAJNOKCSAPAT!!!

89′ Isael valami döbbenetesen szép cselt mutat be, majd középre adunk, Varga érkezik a hosszún, de a szép mozdulattal leadott lövését Kovácsik fogja.

81′ Nego a vendégek csatára már egy-két perce.

81′ Csere: Petrjak le, Varga be, gyerünk Roli!

81′ Egy vendégszöglet után Bőle ugratja ki Petrjakot, aki éles szögből keresztbe lő, sajnos mellé, nem találta el külsővel, hogy jól kanyarodjon.

79′ Haratin lő egyet kapura, Kovácsiké, de annyi baj legyen!

71′ Csere: Leandro le, Bőle be.

71′ Félmeztelenre vetkőznek a kapu mögött:
2

70′ GÓÓÓL!!!
Gyors kontrát vezetünk, Vinícius rúgja szét Petrjak lábát, sárga és szabad, Ivant ápolni kell. Lanza iszonyatos gólt ragaszt a jobb felsőbe, 3-1!!!

60′ Csere: Lanzafame váltja Szignyevicset, mutasd meg Davide!

60′ Szöglet után Haratin egy ívelt fejessel veszi be a MOL kapuját! 2-1!

58′ Leo beadását Szigony teszi vissza Tokmacnak, aki lő, de a kapusé. Egy percre rá Szigony lő éles szögből, de Kovácsik szögletre tolja.

54′ Gyönyörű baloldali akció végén gól, de sajnos lesről pörgetett Heister a hálóba… (valóban arról).

46′ A molos hidroglóbus Kovács egy beosztottjának a kávézó előtt: “Mit tudunk csinálni, ha ilyen f*sz ez a Hadzic?”.

46′ Csere nélkül folytatódik meccs, a részünkről, a MOL-nál Hodzic helyére Tamás állt, Kovács, illetve Huszti van támadó pozíciókban.

Szünet, eddig jó, kivéve a bekapott gól előtti 5 perc, az emberelőny sokat jelenthet a folytatásban. A hivatalos nézőszám: 16127.

45+1′ Hadzicot kiállítják egy félpályán elkövetett szabálytalanság miatt, második sárgával.

45′ 1 perc ráadás.

41′ Isael kissé Petrjak mögé teszi a labdát, aki így visszaveszi azt és a hosszú oldalon ólálkodó Szigony fejére emel, sajnos ez is mellé.

40′ Isael pörgeti ki Lovrénak, aki az alapvonalról bead, Szigony a röviden mellépörget.

25′ Petrjak és Töki játszik össze remekül, szöglet lesz belőle.

21′ Gól…
Magunkra engedtük a vendégeket, minden kipattanó az övék, egy kapufa után Nego lő, már a kapuba, 1-1.

17′ Hadzic lő 18-ról, mellé kíséri Dini.

10′ Tokmac vezérletével indulunk meg, hárman kettőre, egy semmi szabálytalanság után Berke nem ad előnyszabályt, oda viszont ment a sárga. Ez egy gólba is fájhatott akár…

7′ GÓÓÓL!!!
Tokmac kap egy labdát, majd egy csel után kilövi jobbal a bal alsót 16-ról, ez az! 1-0!

4′ Petrjak ugratná ki Szigonyt, de picit hosszú a labda.

1′ Fantasztikus hangulatban kezdődött el a mérkőzés.

19:27 A Fradi-indulóra vonulnak ki a csapatok, igazán látványos, HARC feliratú molinó van a tábor előtt, a mieink csíkosban, a vendégek piros-kékben.
1

19:26 Szpirovszi mankóval foglalt helyet nem messze tőlünk feleségével.

19:15 Befejezték a melegítést a Fradi-játékosok, a MOL még nem.

19:06 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Heister – Leandro, Haratin, Tokmac – Isael, Szignyevics, Petrjak

Cserék: Holczer, Frimpong, Lanzafame, Böde, Bőle, Csonka, Varga