Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-0 Paksi FC
Gólok: Böde, Dvali, Tokmac

Vége, magabiztos győzelmet arattunk a felforgatott csapattal, egyre közelebb a 30.!

90′+1 Leo remek labdával indítja Szeretőt, aki egy szép csel után lő a rövidre, szögletre üti Nagy.

90′ Kettő perc lesz a ráadás.

83′ Tokmacot Szerető váltja.

81′ GÓÓÓL!!!
Kapu előtti kavarodás után Varga kerül ziccerbe, de a próbálkozása lecsorog, a labda viszont Böde elé pattan, Dani higgadtan kivár, majd a balalsóba passzol, 3-0!

80′ Varga remek beadását Böde csak a kapu mellé tudja csúsztatni.

79′ Remili fejel egy baloldali beadás után mellé.

76′ “Egyetlen batyunk, botunk, fegyverünk az Anyanyelv” üzen Jancsula Tiboréknak a Tábor.
1

72′ Csere: Böde és Varga be, Szignyevics és Isael le.

70′ A B-középben ott tombol jégkorong csapatunk jelentős része is.

69′ Tokmac kap remek labdát, jól centerez, de Nagy megelőzi Szigonyt, majd kifelé szabad.

65′ Isael remek cselsorozata végén elveszti a labdát, majd szerelne, de a védőt találja el, sárga.

54′ Frimpongot ökleli fel a sárgás Simon, piros, a születésnapos Abraham nem mozdul meg, remélhetőleg nincs baja.

51′ GÓÓÓL!!!
Harcosan szerzünk labdát, Bőle lövése Tökmag elé pattan, aki az üres kapuba passzol, 2-0!

50′ Bőle lő 22-ről, Nagynak nem okoz gondot.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

Félidő, a helyzetek alapján több is lehetne közte. A hivatalos nézőszám: 9673.

45′ Egy perc ráadás.

40′ Tokmac indul meg remekül, Isaelhez játszana, de picit korábban indul el a brazil, mint kellene, így ziccer helyett les.

33′ Bogár bíró Blazic földrevitelét elnézi, ezután két lehetősége van a Paksnak, egyik sem megy kapura.

33′ Dvali kicsit csínyben, de jó helyzetben, a kaputól 12 méterre lévő Szigonyhoz játszik, az ő lövése Nagyé.

28′ Megint egy kis zavarodottság a védelemben, de ezt is megúsztuk, Dvali hátáról kifelé pattant a labda.

21′ Nagyon pörgős a meccs, Tokmac elé kerül a labda a kaputól 13 méterre, ráküldi, egy védő beleér, így szöglet.

20′ Takács ragad be, a Paks háromszor is kapura lőhet, szerencsére blokkolunk az első kettőnél, a harmadik fölé megy.

17′ Fradi-szöglet után Bőle kerül földre, Bogár nem ítél semmit.

15′ Szignyevcs harcos, bár elsőre elveszti, de visszaszerzi és remekül játszik Bőléhez, aki még jobb labdával indítja Petrjakot. Az ukrán éles szögből lő, Nagy szögletre üti a labdát.

9′ Szignyevics maradt a földön, ápolni kell.

4′ Petrjak megy el Szigony labdájával, majd beadja, a fehérorosz támadó fejel, felsőléc…

1′ GÓÓÓL!!!
Dvali tűzi rá húszról, a védőn megpattan és a hálóba vágódik, a paksi kapusnak esélye sem volt, 1-0!

16:57 Takács Zsombor 2018 nyarán a DAC ellen remekül játszott jobbhátvédként.

Magyar bajnok és Erste Liga-győztes hokisaink tiszteletköre remek hangulatban telt el, végül a showt is ellopták a focisták bevonulásánál, előbb egy labdával rúgtak gólt az egyik kapura csapatmunkával, majd a szurkolókat vezényelték, remek pillanatok voltak. SZÉP VOLT, FIÚK! BAJNOKCSAPAT!

16:55 A mai csapat: Dibusz – Takács, Blazic, Frimpong, Dvali – Leandro, Bőle, Tokmac – Isael, Szignyevics, Petrjak

Cserék: Holczer, Könczey, Novák, Böde, Szerető, Lanzafame, Varga

Remek játékkal újított clubunk, a mérkőzés előtt egy háromkérdéses kvízen lehetett részt venni, a legtöbb helyes választ adók közül pedig kisorsolják a nap szurkolóját. Ma Albert Flórián mezszáma, a 20. bajnoki címünk szezonja és a Fradi-címer öt zöld sávja volt a kérdés.