Nyolckor kezdünk a visszavágón. Hajrá, Fradi!

Kisvárda FC 1-1 Ferencváros
Gól: Gorriaran

Vége, feleslegesen durva találkozó lett, a bíró nagyon erélytelenül, főleg mezőnyben borzalmasan fújt, a továbbjutás egy percig sem volt veszélyben.

90+1′ Geri lábára esnek rá hátulról, ápolni kell.

90′ Kettő perc a ráadás.

90′ Lovre indítja Szeretőt, aki remekül megy el embere mellett, majd bead, a labdát Dani 10 méterrel lövi mellé.

88′ Bőle buta módon törleszt, piros lapot kap, jogos a kiállítás.

70′
Grozav beállása óta nagy fölényben a hazai csapat, a mieink nem tudnak újra felpörögni. Dinit többször tesztelték már a tizenegyes óta is.

67′ Gól…
Heister kezezéséért ítélnek ellenünk jogos tizenegyest, bepanyenkázza Ility.

64′ Blazic – Dvali csere.

58′ Lovrét rúgta le Lucas, lap.

58′ Grozav lő mellé 17-ről.

52′ Sigér áll be csereként Haratin helyére.

46′ Folytatódik a meccs.

Félidő, teljesen megérdemelten vezetünk a gyenge találkozón – ezt várni lehetett a februári hétköznapon… -, az elején nekünk ugró Kisvárda máris fáradni látszik. Annyit adunk ki magunkból, amennyit épp szükséges.

40′ Nandót cseréli le Rebrov, Szerető áll a helyére.

34′ Eegy meg nem adott gól… Dani lép ki a védők közül, elhúzza a kapus mellett, majd a hálóba emel – de sajnos lesről. Legalábbis a bíró szerint – valójában nem.

32′ GÓÓÓL!!!
Labdaszerzés után kerül Gorriaran elé a labda, Nando félpályáról átemeli a kint bóklászó kapust!!! 1-0!

32′ Böde kap lapot, miután az ellene elkövetett szabálytalanság után lerántotta Lucast, két percre rá nyakánál fogva rángatják a partjelző előtt 2 méterre, ellene ítél a bíró…. Dani joggal ideges.

23′ A bíró Lanzafame kezezéséért szabadot ad, mikor belefordul egy lövésbe. Épp ilyen tizenegyest nem adtak meg nekünk 1-0-nál Debrecenben, a lövés teljesen veszélytelen, de Davide lapot kap.

22′ Egy oldalról érkező szabadot üt magabiztosan szögletre Dini.

20′ Lanzafame emel kapu fölé a tizenhatos sarkáról, pedig Dani szabadon volt. Passzolhatott volna, tudja is, kézmozdulatával jelezte ezt csatártársa felé.

15′ Lovrencsics egy kipattanót nagy erővel rábombáz, épp Dani kobakját találja el, aki megrázza fejét, majd megy tovább.

14′ Az egyik hazai letalpalja Blazicot, egy sárga elmaradt.

9′ Sok szöglet után végre foci is. Gorriaran cselezget nagy élvezettel a tizenhatos baloldalán, majd középre ad, Dani kapásból lő, de úgy fél méterrel fölé ment a 12 méterről leadott lökete.

1′ Elkezdődött a meccs, a mieink fehérben, a hazaiak pirosban.

19:48 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Botka, Blazic, Heister – Haratin, Leandro – Bőle, Lanzafame, Gorriaran – Böde
Cserék: Holczer, Sigér, Szignyevics, Dvali, Csonka, Szerető, Petrjak