Kettőkor kezdünk a Nagyerdőben. Hajrá, Fradi!

Debrecen 2-1 Ferencváros
Gól: Dvali

Vége, újabb két gólt kaptunk az utolsó tíz percben, jogosan felmerül, hogy ez nem erőnléti probléma-e… De hogy mentális, az biztos.

94′ Hihetetlen… Megint ellenünk lövi meg élete gólját egy debreceni játékos, a fiatal csere, Zsóri óriásit ollóz a tizenhatos vonaláról, Dibusz hiába repül, csak beleérni tud… 2-1 oda.

90′ Haratin sárgul be. Négy perc a ráadás.

84′ Tokmac ugratja ki remekül Nandót, aki betör a tizenhatoson belülre, az utolsó pillanatban szögletre szerelnek.

83′ Gól…
Szerencsétlenkedünk a tizenhatoson belül, Dibusz kirepül a kapujából és ütközik, büntető. Tőzsér lövi, erősen középre, Dénes beleér, de nem tudja hárítani, 1-1.

82′ Heister kap lapot taktikai faultért.

79′ Egy kipattanó labdát lő rá Haratin, mellé.

78′ Harmadik cserénk: Tokmac – Lanzafame.

67′ Újabb csere: Leo érkezik Sigér helyére.

66′ Szabaddal jön 23-ról a hazai csapat, nagyon jó helyről, veszélytelen, mellé.

61′ Jön is a csere: Botka érkezik Abraham helyére.

59′ Frimpongot kell ápolni egy remek szerelés után, nem néz ki jól…

56′ Nando ad remekül középre Petrjaknak, aki két csel után roppant gyengén lő a kapus kezébe, csak az egyik szélét kellett volna eltalálnia a kapunak ajtó-ablak helyzetből…

53′ A hazaiak nagyon igyekeznek, mi pedig roppant idegesen kezdtük a félidőt.

48′ Bódi szöglete után Dininek kell hatalmasat védenie.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

Az U19 3-1-re nyert hazai pályán, az U17 Agárdon 2-1-re, az U16 azonban nem tudta a harmadik meglepetést is behúzni a mai MTK elleni hármasmeccsen, 3-2-re kikaptak idegenben. Szerető kezdett az U19-ben, Ramadan csereként gólt szerzett.

A hivatalos nézőszám: 7002.

Szünet, megérdemelten vezetünk, viszonylag sok helyzetünk volt, Dvali gólja után azonban magunkra engedtük a hazaiakat. Lanzafame a három támadó mögött játszik.

46′ Lanzafame szögletét Haratin fejeli a kapus kezébe.

44′ Frimpong állja útját Harisnak a tizenhatoson belül, tizenegyest reklamálnak a hazaiak – az nem, de közvetett szabad járhatott volna feltartásért a javukra, ha szigorú a játékvezető.

43′ Berke nem figyel asszisztensére, aki mutatja a lest, így Dininek kell bemutatnia az első valódi védést. Utána azért lefújja a lest a spori.

32′ Haris és Nando kap lapot kisebb hírig után.

32′ Dvali most eladja a labdát, szerencsére Varga 20-ról mellé lő.

30′ GÓÓÓL!!!
Végre, egy szöglet után Lovrencsics lő távolról, kirúgásra menne, de Dvali jól ér bele, így a hosszúban köt ki, a hazaiak lest reklamálnak, de szó sincs róla.

25′ Sigér tálal a hosszún érkező Dvali elé, aki a nagyon gyengén fejel a labdába…

24′ Most Szignyevics hagyja ki… Nando ugratja ki remekül, a fehérorosz a kapusba lő 14-ről.

20′ Megint ziccer: Lovrencsics játszik az alapvonalról Lanzafame elé, aki forgolódott lövés helyett, majd kétszer is a blokkoló végtagokat találtuk el.

8′ Újabb ziccer: remek támadás, Lanzafame indítja jobb oldalon Szignyevicset, aki le is futja emberét, majd egy csel után remekül tálal Petrjak elé, akinek lövését bravúrra üti szögletre Nagy.

5′ Lanzafame emel Szignyevics elé, de remekül szerelnek előle a hazai védők, így oda a lehetőség.

3′ Petrjak hagy ki egy ziccert: remek labdaszerzés után Lanzafame teszi oldalra az ukránnak, aki gyengén lő, így nem okoz a kapusnak gondot a próbálkozás.

1′ Mi kezdtük a meccset, a tábornak háttal támadunk.

14:00 Koreográfia:
1

13:59 A decemberi MOL-meccset „vezető” Berkével vert meg ma minket a sors.

13:57 A mieink csíkosban, a hazaiak fehérben játszanak.

13:49 A különvonattal érkező fradisták csurig töltötték az érthetetlenül szűk vendégszektort, a hazai oldalon rengeteg a szabad hely.

13:47 A mai kezdőnk:
Dibusz – Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Heister – Sigér, Haratin – Nando, Lanzafame, Petrjak – Szignyevics

Cserék: Holczer, Botka, Leandro, Csonka, Varga, Isael, Tokmac