Edzőink, valamint labdarúgóink – Csiki Anna és Julian Koch – tartottak foglalkozást a fiataloknak.

Galéria: FTC facebook

A Fradi Testnevelés Órák hosszú, tudatos, kétéves előkészítést követően jöttek létre – kezdte klubunk nemzetközi projektmenedzsere, Máté Bálint. – A Fradi Suli Program sikerének köszönhetően számos magyarlakta településen eljuthattunk a mai 6-18 éves generációhoz, ismertethettük meg velük a klub történetét és értékeit. Mégis, kerestük annak a lehetőségét, miként tudnánk még jobban erősíteni bennük a klubhoz való kötődést. Számos külföldi mintát is tanulmányoztunk, részben ezek is ihlették a Magyar Diáksport Szövetséggel és klubunk szakembereivel közösen kidolgozott és felépített programot. Alkalmazkodva a mindenkori helyi adottságokhoz, labdarúgó és kézilabda edzőink különböző tanmeneteket és óravázlatokat állítottak össze. A MOB Fair Play-díjas Fradi Suli Programnak kifejezetten jó megítélése van, így ezt mindenképpen szerettük volna továbbfejleszteni, miközben természetesen a program eddig megismert változata is megmarad és járjuk vele az országot.

A Fradi Testnevelés Órákon klubunk szakemberei és sportolói intenzív, szórakoztató, élményközpontú foglalkozásokat tartanak a 6-18 éves korcsoportnak labdarúgás és kézilabda sportágakban. A Fradi Testnevelés Óra után természetesen a Fradi Suli Programhoz hasonlóan lesz lehetőség aláírást kérni és közös fotót készíteni a Fradi sportolóival, szakembereivel, illetve hazai mérkőzésre szóló voucherrel is készülünk.

A Fradi Testnevelés Órán azon tanintézmények vehetnek részt, melyeknél már megfordult a Fradi Suli Program.

Jelentkezés az iskolalátogatási programra: [email protected]

Fradi.hu