Negyed kilenckor kezdünk Fehérvárott. Hajrá, Fradi!

Videoton 2-1 Ferencváros
Gól: Petrjak

Vége, győzelembe rugdosta magát a fehérvári mészáros együttes. A csapat küzdött az iszonyatos ellenszélben.

84′ Ilyen nincs…
Sigér ad fantasztikus labdát Petrjaknak, aki ziccerbe cselezi magát, majd a védőkbe emel.

81′ Pertjak indulna meg kontrára, Stopira felrúgja, nincs lap.

75′ Csere: Finnbogason érkezik, Leó helyére. Lanza közben törlesztett Hadzicnak.

70′ Nando remek egyéni akciója után Lanzafame passzol mellé.

68′ Gól…
Scsepovity lép ki Otigba mellett, majd eltekeri Dibusz mellett, 2-1 oda…

64′ Gorriarant buktatja Nego, ez is tovább.

64′ Bőle veszi fel a kesztyűt a mészárosokkal. Lapot kap, Milanovval együtt.

62′ Leó remek labdával ugratja ki Nandót, aki jó helyzetből lő, Kovácsik magabiztosan véd.

56′ Lanzafamét könyökli le Hadzic, ez is tovább.

53′ Nego rúgja le Petrjakot, tovább…

53′ Leó kap sárgát. Ha ez sárga, a MOL-nak 7 emberrel kellene játszania…

52′ Szép támadásunkat állítja meg a partjelző lesen. Picit sem volt az.

50′ 18 méterre a hazai kaputól buktatják Sigért, Erdős ‘előnyszabályt’ ítél, vicc.

49′ Otigba bizonytalankodása után Heister tisztáz szögletre.

46′ Nego kitett karral állítja meg Petrjakot, “semmi”.

46′ Folytatódik a mészárlás.

Szünet. Egész elképesztő, mit tehet meg ez a alantas, durva, ordenáré MOL, 1-1, de az a kérdés leginkább, hogy engedi-e a hazai csapat, hogy 11 egészséges játékossal fejezzük-e be a meccset. Ez a félidő választ ad arra a kérdésre, hogy vajon idén is nyomják-e a MOL-t. Természetesen.

Vargát mentővel kórházba kell szállítani, emlékezetkiesése van. Lovrencsics Gergőnek pedig a bokája sínylette meg “Pistike” belépőjét…

45+2′ Jön is a csere, Roli helyére Bőle érkezik. Két játékosunkat vadászták le a hazai mészárosok.

45+1′ Varga nincs jól, ez nem vicc, le kellene cserélni.

45+1′ Hadzic lő mellé.

45′ Négy perc a ráadás.

39′ Varga magához tért, felállt. Döbbenetes, amit megtehet a MOL.

37′ GÓÓÓL!!!
Petrjak fantasztikusan megy el a szélen Lanzafame pazar indításával, átemeli Kovácsikot és GÓL!

Közben Vinícius fejbe talpalja a biztosító Vargát, akit a háló fogott meg, el is ájult… A játékvezető nem büntet. Ápolás.

31′
Petrjak tör be a tizenhatosra, Nego elélép, oda a helyzet.

28′ Gól…
Vezet a MOL, szerencsétlenkedünk hátul, nem először, egy jobboldalról beemelt labdát a védőink közül passzolja be a kapuba 5 méterről Hodzic.

28′ Csernik passzol Vargához, aki szépen ugratja ki Petrjakot, az ukrán centerez, de Kovácsik összeszedi Lanza elől.

26′ Varga remek beívelt szabadja után Leó és Lanzafame is gólt szerezhetne, előbbi a blokkba, utóbbi a kapusba lövi a ziccert.

21′ Labdaeladás után körbepasszolgat minket a MOL, Milanov gurít, Dibusz ölébe.

18′ Sigér fejesébe belefejel Nego, utána Varga szöglete veszélytelen.

17′ Most Hadzic rúg Lanzafaméba, ez is sárga. Döbbenetesen durva a MOL.

15′ Csere: Csernik jön. Mutasd meg Kornél, jobbulást Geri!

15′ Egy hátratett labdát Hadzic bombáz a jobbfelső sarokra, kapufa.

13′ Stopira dobja fel magát, színészkedett a zöld-foki.

11′ Lovrencsics Gergőt ápolják, sajnos csere lesz…

9′ Most Lovrencsicsnek rúg oda csúnyán Kovács, ez már lap, nagy a feszültség a pályán.

1′ Pátkai rúg oda Nandóra, a partjelzőtől 1 méterre, a bíró nem büntet…

1′ Mi kezdjük a meccset. 4-3-3-at játszunk, Varga és Petrjak előtt Lanzafame.

20:17 A kezdés helyett a helyi püspök megáldja a stadiont – ennek talán nem most lenne itt az ideje. Szól a Fradi-induló is.

20:14 A csapatok bevonultak, a mieink fehérben játszanak majd, a Himnuszt hallgathattuk meg.

19:49
1

19:34 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics G., Otigba, Blazic, Heister – Sigér, Leandro – Varga, Gorriaran, Petrjak – Lanzafame

Cserék: Holczer, Takács, Finnbogason, Csernik, Bőle, Csonka, Lovrencsics B.