Délben kezdünk a kupában. Hajrá, Fradi!

Sényő FC 0-4 Ferencváros
Gólok: Finnbogason 2, Georgijevity, Lovrencsics B.

Vége. A kínkeserves első félidő után a második már rendben volt, a Sényővel fradistaként együtt lehet érezni – úgy érezhetik, hogy tizenegy emberrel talán több lehetett volna benne.

91′ GÓÓÓL!!!
Blazic indításával Lovrencsics Balázs iramodik a kapu felé, majd bepasszolja a hosszúba, Georgijevic jól “elzárta” a menteni igyekvő védőt.

90′ Lovrencsics beadását Rui Pedro csúsztatja kapura, Gagyié. Kettő perc a hosszabbítás.

89′ Rui Pedro balkötőben kerül helyzetbe, eltotojázza.

79′ Bőle beadását Csonka az ötös sarkáról a kapusba lövi.

76′ GÓÓÓL!!!
Bőle beadását Lovrencsics Balázs nagyon okosan teszi le fejjel Georgijevitynek, aki megszerzi a második gólját a Ferencvárosban, ajtó-ablak helyzetből, 3-0!

74′ Takácson verekszi át magát az egyik hazai, lövés a támadás vége, de nem okoz gondot: mellé.

73′ Rui Pedro egy szép csel után fölé bombáz.

70′ Újabb csere: Georgijevity Heister helyére áll be.

66′ Otigba és Finnbogason helyére érkezik Lovrencsics Balázs és Blazic.

63′ GÓÓÓL!!!
Petrjak megy el baloldalt, lágyan beemel, Finnbogason “csukafejel”, ez az izlandi hatodik MK-gólja! 2-0!

58′ Finnbogason visszateszi Matíasnak, aki lekészíti Petrjaknak, az ukrán megirigyelte izlandi társát és nagy helyzetben mellé lőtt.

57′ Bőlétől kap egy remek labdát az izlandi, majd egy csel után nagy helyzetben mellé gurít.

50′ GÓÓÓL!!!
Bőlét támasztják meg, Németh büntetőt ítél, mondhatjuk, hogy ajándék… A Maricsnak adott második sárga pedig méginkább. Finnbogason áll a labda mögé, magabiztosan értékesíti a tizenegyest, 1-0!

48′ Finnbogason jól készíti le a labdát Heisternek, aki a kapu mögé ad be…

46′ Folytatódik a meccs.

45′ Vége a félidőnek, rémesen játszunk.

44′ Heister megy el a bal oldalon, beadása jól érkezik Bőle elé, aki a blokkba lő.

35′ Szól az ‘ébresztő’.

35′ Baloldali beadás után Phrakonkham marad le a labdáról, szöglet. Alszunk.

24′ Előbb Rui Pedro indításával Petrjak lép ki, beadását Finnbogason elől a hazai kapus, Gyagyi lehúzza, majd indítja a rendkívül gyors Phrakonkhamot, Takácsék, ha nehezen is, de megoldják.

17′ Bőle szöglete után a kipattanót Heister bombázza mellé.

14′ Petrjak beadása után Kjartan elől tisztáznak, Rodríguez elé, aki 17-ről mellé lő.

8′ Gyömöszöljük a labdát, az ötösön belül kb. öten lőhettek volna gólt, de blokkba rúgja végül Rodríguez, Finnbogason és Otigba is többek közt.

3′ Nagy helyzetet hagytak ki a hazaiak
Takács Zsombor alszik el, így egy visszafejelt labda után kapásból lőhet egy hazai, teljesen szabadon, Holczernek nem okoz gondot.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, megszólal a Fradi-induló.

11:57 A mieink fehérben, a hazaiak kékben vonulnak ki, a hangulatos stadionban 2000 néző várja a Ferencvárost, az 1300 fős településen.

11:07 A mai csapat
Holczer – Csernik, Takács, Otigba, Heister – Csonka, Rodríguez – Bőle, Rui Pedro, Petrjak – Finnbogason

Cserék: Varga Á., Georgijevity, Böde, Sigér, Blazic, Gorriaran, Lovrencsics B.

09:58 Sporik: a játékvezető Németh Ádám lesz, a határbírók pedig: Medovarszki János és Punyi Gyula.