Negyed kilenckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-1 Haladás
Gólok: Lanzafame 2, Varga

92′
Vége, a csapat nagyot harcolt, megérdemelten nyertünk ma is, szól a „Szép volt fiúk!„, kissé komikus a hatás, mert előtte 10 másodperccel az „Auf Wiedersehen!” ment rövid ideig…

91′
Még egyszer tesztelik a vendégek Dinit, a 22 méteres lövés alig száll mellé.

90′
Két perc a ráadás.

90′
Finnbogason lábáról csúszik le a labda, a balszélre beállt izlandi labdát szerez, majd Lanzafaméval kényszerítőzik, de a jó helyzetben lecsúszik a lábáról a labda.

87′ Csere:
Csernik Leó helyére érkezik.

86′ Piros lap:
Jagodics áll ki reklamálásért.

80′ Csere:
Finnbogason érkezik Bőle helyére.

78′ Sárga lap
Lanzafame szöglete után Blazic ellen fúj szabadot Szőts, majd reklamálásért lapot is oszt.

71′ Sárga lap
Spirovski szép labdát kap, de szerelik – visszatámad azonnal, de szabálytalanul, jogos a lap.

71′
Lovre kerül nagy helyzetbe, Leó szép szerelés után ugratja ki a szélen, ahonnan rohamtempóban indul befele, de lövése elmegy keresztben.

68′ Csere:
Varga Roli helyére Böde Dani érkezik.

67′ Csere:
Jön Halmosi, a Fradi-közönség nagy örömére…

65′
Dibusz nagy kidobása után lohol Varga, de senki nem érkezik még középen, így leviszi az alapvonalhoz, a centerezését Petrjak elől Lanzafamé elé tisztázzák, aki félfordulatból alig lő mellé!

62′ GÓÓÓL!!!
Benes szabadítana fel, de a tisztázásra lendülő lába az őt megelőző Petrjakot találja telibe, büntető. Varga leteszi a labdát Lanzafaménak, aki hibátlanul lövi, 3-1!

60′
Lanzafame lő, de az szögletre pattan, nem sokkal később Varga emel be remekül, de Botka nem találja el jól a labdát fejjel.

57′
A meccsen kint van Somalia is, Nandóékkal szurkol.

56′
Spirovski tesztelné 23-ról Királyt, de egy méterrel mellé megy a lövés.

55′ GÓÓÓL!!!
Egy rosszul középre adott labda után oda a helyzet majdnem, de Lovrencsics rendkívül harcos, kétszer is szerel, majd kiugratja Vargát, aki önzetlenül tálal a 100%-os ziccerben lévő Lanzafaméhoz, aki nem is hibázik. 2-1!

50′ Gól…
A kontránál Leó méterekkel eltéveszt egy becsúszást, így Gaálnak nincs nehéz dolga, 1-1.

49′
Ziccert rontottunk, Heister lép ki, Varga elé teszi a labdát, Király lábbal véd.

47′
Nem sok hiányzott… Lovre és Varga sokadik jó összjátéka után a beadás nem sokkal kerüli el Petrjakot, aki túlfutott a labdán.

46′ A hivatalos nézőszám: 7501. Király tapsot kap a tábortól. A szünetben nem cseréltünk.

45′ Szünet
Agresszívan, harcosan játszunk, de előre pontatlanul, főleg Petrjak és Lanzafame keresi még a jó passzokat, cseleket. A védelem pár pontrúgáson kívül nem volt tesztelve, de ez annak köszönhető, hogy erőteljesen letámadunk.

45′
1 perc a hosszabbítás.

40′
Bőle labdája után Lanza elől kell tisztázzanak a vendégvédők, ziccer lehetett volna.

36′
Varga okosan passzolja középre a szögletet, Leó csúnyán fölé lő a helyzetben.

35′
Petrjak léphetett volna ki, de Bőle remek kiugratása utáni cselét a védő nem ette meg.

30′
Varga és Lovre játszik össze egy gyors támadásban, Roli tizenegyest akarna elérni, de csak szöglet.

23′
A Varga – Bőle – Petrjak – Lanzafame négyes állandóan cserélgeti a pozícióját, rengeteg a keresztbe mozgás, az olasz a többiek mögé lép sokszor.

23′
Ivószünet.

23′ GÓÓÓL!!!
Bőle remekül indul meg a jobb szélen, majd egy szép csel után Varga Rolit ugratja ki, aki Király fölött a kapuba bombáz, 1-0!

18′
Varga kap remek indítást, de oda a helyzet, mert a védő az ötös sarkáról szögletre szerel.

16′
Szép támadás, a rendkívül sokat mozgó támadóink összjátéka végén Leó elé került a labda, de lövés helyett kivárt és oda lett a lehetőség.

14′
Bőle eladott labdája után Heister szerel szépen.

11′
Lovre lő rá egy lecsorgót 24-ről, fölé, nem volt jó kísérlet…

9′
Rugdosódnak rendesen a szombathelyiek.

8′
Egy távoli vendégkísérlet messze száll el a keresztléc felett.

7′
A beadást egy vendég majdnem a hosszúba csúsztatja, nagy öngól lett volna.

6′ Sárga lap
Heistert buktatták a szögletzászlónál.

1′ Elkezdődött a meccs.

20:14 A TV-re várunk.

20:10 A mieink csíkosban, a vendégek fehérben vonulnak ki.

20:09 Már lement a bemelegítés, szállt a sas, érkeznek a szurkolók is, de nem leszünk sokan.

20:08 A mai kezdő:
Dibusz – Lovrencsics G., Botka, Blazic, Heister – Leandro, Spirovski – Varga R., Petrjak, Bőle – Lanzafame

Cserék: Holczer, Takács, Finnbogason, Böde, Rodríguez, Csernik.

Nando még érzi a combját. Sigér és Lovrencsics Balázs is a lelátón van, a padon mindössze hat egészséges játékos.