Az ősz utolsó tétmeccse mindkét félnek nagyon fontos – nekünk és a norvégoknak is csak a győzelem elfogadható.
Női kézilabda, Bajnokok Ligája csoportkör, 6. mérkőzés
Larvik, 15.00: Larvik HK – Ferencváros
Hornyák Dóra még a Népligetben nyilatkozott:
Kovacsics Anikó és Elek Gábor a helyszíni edzésen beszélt a mai mérkőzésről:





