Harmadik Magyar Kupa selejtezőnket rendes játékidőben nyertük meg.

Ferencváros 5-4 Alba Volán
Harmadok: 1-1, 3-2, 1-1
Gólok: Shinkaruk (+1, Kiss, Rafaj), Rafaj (Farkas, Jabornik), Németh (Egyed), Rafaj, Tendler (Sumi)

Az első harmadot döntetlenre hozta a Fehérvár, az emberelőnyös gólunkat tudták kiegyenlíteni röviddel a szünet előtt. A második húsz percben nyílt ki a gólzsák, ötször találtak be a felek, előbb mi lőttünk kettőt, majd a Volán, végül Rafaj egyéni megmozdulása után ismét előnyben voltunk. Az utolsó játékrészben újra egyenlítettek a vendégek, majd az eddig is igen termékeny Sumi – Tendler páros bevitte a győztes találatot, előbbi készített elő, utóbbi pedig a végrehajtó volt. „Félidőben” Sevelát Soós váltotta, így mindenki megkapta a játékperceket, ahogy ez megszokott ebben a sorozatban idén csapatunknál.