Így várják a holnapi bajnokit a szombathelyiek.
Mészöly Géza
A Fradi eredményei azt mutatják, nagyobb falat számukra az idei bajnokság, mint a tavalyi volt. Jónéhány csapat pontot rabolt tőlük, igaz azt se felejtsük el, a Videoton és az Újpest ellen hátrányból álltak fel. Változatlanul támadójátékuk a legnagyobb erősségük és nagyon tudnak küzdeni egymásért. Egyénileg Nagy Dominikot, Hajnalt, Bödét, Djuricint, a dél-koreai Ryut és a kapus Dibuszt emelném ki. Ami bennünk illet, tartalmasan telt a háromhetes bajnoki szünet, kevesebb volt a sérültünk is, mint a legutóbbi pauza alatt. A Maribor elleni edzőmeccsnek köszönhetően pedig a bajnoki ritmusból sem estünk ki. Noha örömteli, hogy felkészülési meccsen nem is oly rég legyőztük a Fradit, azért az nem tétmérkőzés volt. Ennek ellenére sok tapasztalattal szolgált a találkozó és legalább átestünk a tűzkeresztségen, hosszú idő után két vállra fektettük a Ferencvárost. Szurkolóink segítségével ezúttal is erre készülünk. A fiúkon látom, „élesek” és nagyon várják már a mérkőzést. Király, Jánvári, Calvente, Polgár sérült, Kovács öt sárga lapja miatt nem játszhat.
Összeállítás: Rózsa – Schimmer, Wils, Hegedűs, Bosnjak – Iszlai, Németh M., Rácz – Gaál, Williams, Halmosi.





