Túl sok gólt kaptunk, mondja a német mester. Már ma Sopronban éjszakázik a csapat.

Várjuk már, hogy ismét pontokért játszunk, hiszen a 11. forduló óta nagyon sok idő eltelt. A bajnokság első harmadában 19 pontot szereztünk, ami nem rossz, de sokat tudunk még emelni a játékunk színvonalán. A bajnokság eddig szakaszában túl sok gólt kaptunk, az eddigieknél stabilabbnak kell lennünk. De bizakodó vagyok, az elmúlt napokban ugyanis jó benyomást tettek rám a fiúk. Szombaton Sopronban még videózunk egyet, majd sétával és egy kis délutáni pihenővel hangolódunk a meccsre.

– Thomas Doll

(fradi.hu)