A Kispesten igen népszerű Szuri bá’ értékelte a hétvégi bajnokit.

Szurgent Lajos

Nem tudok rosszat mondani! Ez nem szerencsés győzelem volt, hanem a Honvéd lefutballozta a Fradit. Ha az első félidő után három-null az állás, senki nem szólhat egy szót sem. A Haladás és a Diósgyőr ellen is enerváltan játszottak a kispestiek, nem voltak jó formában. A mai produkció után viszont meg van bocsátva az a két meccs! Dibusz Dénes a mezőny egyik legjobbja volt, mindkét félidőben nagyokat védett. A második félidő elején némileg feltámadt a Ferencváros, de a kispesti kapusnak, Horváth Andrásnak nem volt komoly feladata. Ha előbb szépítenek a vendégek, gondban lehetett volna a Honvéd, de meglátásom szerint a Fradi el van telve, jól van lakva. Marco Rossi nagyon jól cserélt, a játékosai pedig a szívüket-lelküket kitették a pályára, látszott, hogy ezúttal csak ők nyerhetnek.

Rangadó