A csapat itthon folytatja a felkészülést a tavaszi szezonra.
Tíz rendkívül intenzív nap – benne rengeteg munkával, edzőmérkőzésekkel és élményekkel. Röviden így lehet összefoglalni 2016-os beleki edzőtáborozásunkat, amely a mai nap véget ér. Csapatunk a megfeszített tempó után ma már elsősorban a pihenéssel foglalkozhatott, játékosaink kora délután elhagyják a szállást, majd Antalyából – Bécs érintésével – Budapest felé veszik az irányt. Honlapunkon az edzőtábort Jova Levi 10., egyben utolsó, szülinapi videós blogja zárja majd le az este – érdemes lesz tehát figyelni a fradi.hu-t! Hétfő délután pedig már folytatódik is a munka a Népligeti Sporttelepen. Sőt, csütörtökön újabb edzőmérkőzést játszunk – ezúttal a Debrecen lesz az ellenfelünk.





