Kézilabdásaink a rosztovi jégcsarnokban lépnek pályára szombaton a Bajnokok Ligájában.
Szucsánszki Zita
Sok videón elemeztük már őket, egy nagyon jó csapatról van szó. Szinte teljes két soros az együttes és majdnem mindenki válogatott szintű játékos. Ez lesz az eddigi legnehezebb mérkőzésünk, amit a hideg körülmények is tovább nehezítenek majd. Fontos hogy koncentráljunk, fejben végig ott legyünk a mérkőzésen és ne adjunk el labdákat, mert nagyon jók a lerohanásaik. Két nagyon gyors szélsővel rendelkeznek, a kapuból Lundét már jól ismerjük és mögötte is Sedoykina véd. Középen pedig masszív, zárt és magas hatos faluk van, amit szeretnénk feltörni! Nehéz mérkőzés lesz, de most is mindent meg fogunk tenni a győzelemért!





